ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چاپ کتاب پژوهشگر ایرانی در انتشارات ایماج ترکیه

کتاب عضو هیات‌علمی دانشگاه محقق اردبیلی با عنوان «اقتصاد محیط زیست و سیاست‌ها» توسط انتشارات بین‌المللی ایماج ترکیه به چاپ رسید.

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه اردبیل، کتاب «اقتصاد محیط‌ زیست و سیاست‌ها» حاصل تحقیق و مطالعات مشترک زهرا فتوره‌چی عضو هیأت‌علمی دانشگاه محقق اردبیلی و احمد شاهین اوز عضو هیأت‌علمی دانشگاه حاجت‌تپه ترکیه توسط انتشارات بین‌المللی ایماج ترکیه به چاپ رسیده است.

زهرا فتوره‌چی با اعلام این خبر، گفت: این کتاب در چارچوب تفاهم‌نامه مشترک دانشگاه محقق اردبیلی و دانشگاه حاجت‌تپه ترکیه با همکاری انتشارات ایماج آنکارا در یک‌هزار نسخه و با حمایت‌های مالی از محل بودجه پژوهشی دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد.

او افزود: این کتاب به زبان ترکی استانبولی بوده و در حال حاضر به عنوان منبع درسی در مقطع کارشناسی‌ارشد در دانشگاه‌های حاجت‌تپه و باش‌کنت ترکیه مورد استفاده دانشجویان و استادان است و نگارش آن به گونه‌ای است که علاوه بر استفاده توسط استادان و دانشجویان، می‌تواند مورد استفاده عموم نیز واقع شود و با توجه به استقبال فراوانی که از این کتاب شد، در حال حاضر این کتاب در مرحله بازبینی برای چاپ مجدد است.

فتوره‌چی اظهار کرد: این کتاب در هشت فصل محیط‌ زیست و آلودگی محیط‌زیست، رابطه بین انسان و محیط‌زیست، سیاست‌های محیط‌زیستی، رشد اقتصادی و خسارت‌های محیط‌ زیستی، مدل محیط‌ زیست کوزنتس و ادبیات مرتبط، تجارت، سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی و خسارت‌های محیط‌ زیستی، رابطه متقابل بین رشد اقتصادی و خسارت‌های محیط‌ زیستی، برابری و خسارت‌های محیط‌ زیستی و همچنین تحصیل، تراکم جمعیت، شهرنشینی، سلامت و خسارت‌های محیط‌ زیستی گردآوری شده است.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت شمانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده