چاپ کتاب پژوهشگر ایرانی در انتشارات ایماج ترکیه

کتاب عضو هیات‌علمی دانشگاه محقق اردبیلی با عنوان «اقتصاد محیط زیست و سیاست‌ها» توسط انتشارات بین‌المللی ایماج ترکیه به چاپ رسید.

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه اردبیل، کتاب «اقتصاد محیط‌ زیست و سیاست‌ها» حاصل تحقیق و مطالعات مشترک زهرا فتوره‌چی عضو هیأت‌علمی دانشگاه محقق اردبیلی و احمد شاهین اوز عضو هیأت‌علمی دانشگاه حاجت‌تپه ترکیه توسط انتشارات بین‌المللی ایماج ترکیه به چاپ رسیده است.

زهرا فتوره‌چی با اعلام این خبر، گفت: این کتاب در چارچوب تفاهم‌نامه مشترک دانشگاه محقق اردبیلی و دانشگاه حاجت‌تپه ترکیه با همکاری انتشارات ایماج آنکارا در یک‌هزار نسخه و با حمایت‌های مالی از محل بودجه پژوهشی دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد.

او افزود: این کتاب به زبان ترکی استانبولی بوده و در حال حاضر به عنوان منبع درسی در مقطع کارشناسی‌ارشد در دانشگاه‌های حاجت‌تپه و باش‌کنت ترکیه مورد استفاده دانشجویان و استادان است و نگارش آن به گونه‌ای است که علاوه بر استفاده توسط استادان و دانشجویان، می‌تواند مورد استفاده عموم نیز واقع شود و با توجه به استقبال فراوانی که از این کتاب شد، در حال حاضر این کتاب در مرحله بازبینی برای چاپ مجدد است.

فتوره‌چی اظهار کرد: این کتاب در هشت فصل محیط‌ زیست و آلودگی محیط‌زیست، رابطه بین انسان و محیط‌زیست، سیاست‌های محیط‌زیستی، رشد اقتصادی و خسارت‌های محیط‌ زیستی، مدل محیط‌ زیست کوزنتس و ادبیات مرتبط، تجارت، سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی و خسارت‌های محیط‌ زیستی، رابطه متقابل بین رشد اقتصادی و خسارت‌های محیط‌ زیستی، برابری و خسارت‌های محیط‌ زیستی و همچنین تحصیل، تراکم جمعیت، شهرنشینی، سلامت و خسارت‌های محیط‌ زیستی گردآوری شده است.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت شمانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چاپ کتاب پژوهشگر ایرانی در انتشارات ایماج ترکیه» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X