ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تخصیص 137 میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی برای آبرسانی روستاهای خراسان رضوی

مسعود پاپلی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تخصیص ردیف اعتبارات صندوق توسعه ملی برای تکمیل مجتمعهای آبرسانی روستایی کشور در دولت یازدهم صورت گرفته است.
وی ادامه داد: در این چارچوب برای کل کشور 15 هزار میلیارد ریال اختصاص یافته است.
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی گفت: سهم این استان از اعتبارات هزار و 10 میلیارد ریال برای تکمیل 43 مجتمع آب روستایی با پوشش 724 روستا است.
وی افزود: تاکنون از این میزان 137 میلیارد ریال تخصیص داده شده است.
پاپلی افزود: در این چارچوب باید ساخت 117 دستگاه حلقه چاه، تجهیز 145 حلقه چاه، اجرای 85 کیلومتر خطوط برق، لوله گذاری در طول هزار و 700 کیلومتر شبکه های توزیع، 37 هزار مترمکعب مخزن ذخیره و نصب 10 هزار مورد انشعاب انجام شود.
وی ادامه داد: اعتبارات تخصیص یافته امسال جوابگوی تکمیل و ساخت 13 مجتمع روستایی است که در مجموع 208 روستا با جمعیت 137 هزار نفر را در بر می گیرد.
معاون شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی گفت: تمهیدات لازم برای اجرای این پروژه ها از جمله عقد قرارداد با پیمانکاران و تولیدکنندگان اتخاذ شده است.
وی افزود: انتخاب محل ساخت و تکمیل 43 مجتمع روستایی در خراسان رضوی در روستاهایی صورت گرفت که از نظر آبرسانی با مشکل بیشتری روبرو هستند.
پاپلی ادامهداد: رفع مشکلات آبرسانی در روستاهای خراسان رضوی در مجموع به سه هزار و 130 میلیارد ریال اعتبار نیازمند است.
شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با خدمات رسانی به دو هزار و 400 روستا یک میلیون و 500 هزار نفر از جمعیت شش میلیون نفری این استان را زیر پوشش دارد.
3027/1858

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده