ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رتبه کشور در شاخص های دولت الکترونیک مناسب نیست

به گزارش ایرنا، علی فلاح شبانگاه پنجشنبه در همایش 'هم اندیشی سالیانه مدیران دفاتر پیشخوان خراسان رضوی' در مشهد افزود: در مقابل دفاتر پیشخوان دولت نیز بازوی اجرایی دولت هستند که بستر ساختاری دولت الکترونیک را فراهم کرده اند.
دبیرکل کانون کشوری انجمن های دفاتر پیشخوان خدمات دولت اظهار کرد: بخش خصوصی در اصطکاک با بخش دولتی قرار گرفته است و در روزهای اخیر ساختار دفاتر پیشخوان دولت تهدید می شد، اما با اقدامات انجام شده در مجلس شورای اسلامی و دولت، این مشکلات برطرف شد.
وی با بیان اینکه بدون هزینه کردن از بخش خصوصی 16 هزار دفتر پیشخوان دولت در سطح کشور ساماندهی شده است؛ اظهار امیدواری کرد طی هفته آتی فصل جدیدی در عرصه فعالیتی شبکه دفاتر پیشخوان آغاز شود.
فلاح با بیان اینکه خصوصی سازی باید صورت گیرد نه اختصاصی سازی، افزود: از آن جا که دفاتر پیشخوان دولت در خصوص سرمایه با مشکلاتی مواجه هستند با برنامه ریزی گروه راهبری کشور ضمانت حل این مشکلات صورت گرفته است.
وی افزود: نرخ خدمات، برگزاری جلسات منظم کارگروه استانی با کارگروه راهبری کشور و نظم و اقدامات انجام شده در کارگروه راهبری کشور سه مساله ای هستند که باید مورد بازخوانی قرار گیرند.
7500/5132

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده