تجمیع صندوق های بیمه از تکالیف دولت است

رسول خضری عضو  کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پزشک خانواده را طرحی اساسی و محوری خواند و گفت: تمام کشورهای دنیا معضل سلامت را از طریق سیستم پزشک خانواده ،سیستم ارجاع و نظام سطح بندی خدمات حل می کنند. ما نیز برنامه ریزی های این طرح را از سال 84 آغاز کردیم.
وی ادامه داد: البته هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده ایم و نیاز به بهبود زیرساخت ها حس می شود.تربیت پزشک خانواده، راهنمای بالینی، تجمیع صندوق های بیمه و ارتقا مدیریت بهره وری از تکالیف دولت است که هنوز انجام نشده است.
خضری منابع را برای حوزه ی سلامت مطلوب خواند و عنوان کرد:منابع مالی مناسب است اما مدیریت آن که 70 درصد مشکلات را شامل می شود، در گام برداشتن برای اجرای طرح پزشک خانواده، سیستم ارجاع و نظام سطح بندی خدمات موثر است.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تجمیع صندوق های بیمه از تکالیف دولت است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X