ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیانه ای جنجالی مکارم شیرازی درباره حج امسال

مجموعه : اخبار سیاسی و جامعه بیانه ای جنجالی مکارم شیرازی درباره حج امسال

حضرت آیت ا… مکارم شیرازی در رابطه با نزدیک شدن به حج عمره و با توجه به جنایت و فاجعه بی سابقه سال گذشته منا این چنین گفتند:

 

 

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قرائن به وضوح نشان می دهد که قصد سعودی ها توهین است و با این شرایط فکر اینکه اینها بیایند و پیشنهادی برای حج دهند باید از سر خارج کنیم.

 

 
به گزارش بخش خبری سایت نازوب وی افزود: با تغییراتی که سعودی ها دارند خود را مالک حرمین شریفین می دانند و می خواهند انتقام یمن، سوریه و عراق را اینجا بگیرند. پیداست که برخودر اینها در قبال حج سیاسی و انتقامی است. و چنین حجی را نه خدا و نه بندگان خدا راضی هستند. بنابرای نباید فکر حج امسال را از سر به در کنید.

 

 
آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه ما حج آبرومندان و عزتمندانه می خواهیم تاکید کرد: دلیلی ندارد که در مقابل یک عده مزدور تن به ذلت داده و سخنان آنها را بپذیریم. به هر حال حج امسال را باید قلم دور آن کشید و اگر هم بر فرض پیشنهادی دادند شما با تمام عزت و آبروی خود بگویید دیگر زمان گذشته است و زمانی که وقت لازم بود موافقت نکردید. قاطع باشید و به آنها جواب منفی بدهید.

 

 
آیت الله مکارم شیرازی بر بهره گیری از اهرم فشار در قبال مساله حج تاکید کرد و گفت: باید بیشتر به اهرم فشار بیاندیشیم به طوری که تسلیم شوند و بدانند که حج ملک طلق آنها نیست و مادامی که عزت و احترام و آبرویمان حفظ نشود حج برقرار نمی شود.
 

 

وی با بیان اینکه حج امروز مساله سیاسی و دینی است خاطرنشان کرد: با این شرایط مردم هم از نرفتن حج امسال ناراضی نیستند بلکه موافقت دارند اما خدا نکند برخی به کشورهای همسایه رفته و از آنجا ویزا بگیرندو با ذلت روبرو شوند.

[ منبع این خبر سایت نازوب می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نازوب منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X