ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرداخت مبلغ قرارداد کی روش پنج شنبه انجام نشد؟


عصرایران - آخرین دقایق پنج شنبه هم به پایان رسید اما از برگزاری یا عدم برگزاری جلسه کارلوس کی روش ورییس فدراسیون فوتبال خبری منتشر نشد. 24 ساعت قبل و پس ازپایان جلسه کی روش - تاج اعلام شد که مذاکرات این دو در روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت. مذاکراتی که در طول روز پنج شنبه کوچک ترین خبری در موردش منتشر نشد.تنها خبر پنج شنبه در این مورد یک شایعه و یک تکذیبه بود و تمام. شایعه در مورد جدایی قطعی کی روش و تکذیبیه فدراسیون فوتبال . 
کارلوس کی روش روز چهارشنبه جلسه ای طولانی مدت بامهدی تاج داشت. جلسه ای که محتوی مثبتی از آن در اختیار رسانه ها قرار گرفت. کی روش هرچند ابتدا مصاحبه نکرد و به بهانه نهار یک ساعت مصاحبه اش را به تاخیرانداخت . اما در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که مهدی تاج فعالیت های خوبی انجام داده و باید چند کار دیگر نهایی شود. 
کارهای خوبی که مهدی تاج انجام داده بود ظاهرا مربوط به قرارداد زمین تمرین تیم ملی بوده است که مورد توجه کی روش هم قرار گرفته .اما کی روش گفت که چند کار باقی مانده است. یکی از کارهایی که گفته می شد باید به انجام برسد پرداخت قسمتی از قرارداد کی روش است که ظاهرا از موعد مقررش گذشته است. 
این طور که از منابع نزدیک به فدراسیون فوتبال شنیده می شود در حالی که قرار بود روز پنج شنبه مبلغ مورد نظر پرداخت شود اما در موعد مقرر این کار به انجام نرسید و در نتیجه مذاکرات روز پنج شنبه بی دلیل شد. البته خبری روز گذشته از جدایی کی روش و فدراسیون فوتبال منتشر شد. خبری که فدراسیون فوتبال بلافاصله آن را تکذیب کرد. با این همه پنج شنبه به پایان رسید و نه خبری از طرف کی روش منتشرشد و نه خبری از سوی فدراسیون فوتبال. این سکوت خبری می تواند ناشی از عدم توافق باشد و یا صبربرای حصول توافق. 

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده