ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دیدار رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با رئیس دانشگاه مورسیا اسپانیا

به گزارش ایرنا ، دراین ملاقات که معاون بین الملل دانشگاه مورسیا(جنوب اسپانیا ) نیز حضور داشت علیرضا اسماعیلی ضمن تشکر از همکاری دانشگاه مورسیا در برگزاری نمایشگاه «هنرهای اسلامی- ایرانی» به موضوع ملاقات های قبلی انجام شده با معاون بین الملل آن دانشگاه پرداخته و بیان داشت:خوشبختانه به دنبال ملاقات سال گذشته با معاون بین الملل دانشگاه و تبادل نظر درخصوص انجام فعالیت های مشترک، نمایشگاه هنرهای اسلامی ایرانی در دانشگاه افتتاح شد.
اسماعیلی ادامه داد : رایزنی فرهنگی قرارداد کلی همکاری با دانشگاه را تنظیم نموده و انتظار دارد تا با نهایی نمودن آن توسط دانشگاه مورسیا، فعالیت های گسترده دوجانبه ای با مراکز عالی تحصیلی در ایران و دانشگاه مورسیا به انجام برسد.
وی درادامه به موضوع برگزاری همایش ایرانشناسان در ماه نوامبر در دانشگاه مورسیا اشاره نموده و اظهار داشت : با همکاری بخش تاریخ دانشگاه مورسیا درصدد هستیم تا دوره کوتاه ایرانشناسی (مربوط تاریخ ایران) را نیز در این دانشگاه برگزار نمائیم.
پروفسور «خوسه اوری اوئلا کالاتایود» رئیس دانشگاه مورسیا نیز ضمن تشکر از رایزن فرهنگی برای برپایی نمایشگاه هنرهای اسلامی ایرانی و ملاقات با ایشان اظهار داشت : ما با توجه به شرایط جدید سیاسی در ایران پس از توافق کشورهای 1+5 با ایران ، در قالب حمایت های «کمیسیون اروپا» آمادگی همکاری با دانشگاه های ایران را داریم.
وی سپس با توجه به مذاکرات انجام شده اظهار امیدواری کرد که طی سفری به ایران با همتایان خود ملاقات و تفاهمنامه های همکاری امضاء نمایند.
شبک *1*491** 1064

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده