ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فدراسیون کشتی نسبت به انتقادات محمد بنا واکنش نشان داد

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمیگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،علی رضا رضایی با بیان این مطلب افزود:البته فشار بر روي رشته هاي مدال دار المپيك مثل كشتي آزاد و فرنگي، وزنه برداري و تكواندو طبيعتاً بيش از ساير رشته هاست. دارنده مدال نقره المپیک آتن خاطر نشان کرد:ما همه نگران شرايط سختي هستيم كه در ان قرار داريم. ميزان انتظارات بسيار بالاست، اما دستمان بسته است. به شوق كسب افتخار براي مردم عزيز ايران، كه بزرگترين انگيزه قهرمانان ملي ما هستند، تا كنون تحمل كرده ايم و تلاش ميكنيم، تا جايي كه بشود، ادامه دهيم.
وي در مورد امكان رفتن "محمد بنا" بعد از جام جهاني كشتي فرنگي گفت: هر زماني ممکن است مربيان المپيكي بدليل فشار سنگين رواني و كاري كه بر دوش دارند،اعلام نمایند ،که نمی توانند به فعالیت خود ادامه دهند.
دارنده مدال نقره المپیک خاطر نشان کرد: در حال حاضر تمام ورزش های المپیکی تحت فشار هستند و ما این روزها تنها به عشق مردم و خوشحالی آنها کار را دنبال می کنیم و این مشکلات را تحمل می کنیم. اما نميدانيم تا چه زماني ميتوان تحمل كرد.
دارنده مدال برنز جهان گفت: وظیفه فدراسیون ها حمایت از برنامه های کادرهاي فنی است و ما تلاش کردیم در اعزام ها، برگزاری اردوها و تغذیه امکانات مناسبي را تا حد امكان ، مطابق نظر كادرهاي فني، بالخصوص براي تیم های المپیکی تدارک ببینیم و بعد از این هم ، باز تا حد توان موضوع مذکور را دنبال می کنيم.اما تلاش فدراسيونها به تنهايي براي كسب افتخار در المپيك كافي نيست. كسب افتخار ملي، حمايتهاي ملي مي خواهد.
انتهاهی پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده