ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هفته هشتم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، این هفته از مسابقات در مسافت های 1000 و 1550 متر برگزار شد و در دور اول که مخصوص اسب های ترکمن دو ساله مبتدی و نبرده بود، اسب آلتن تای یزدانی اول شد و اسب های اینان و خان بولگ دوم و سوم شدند.
اسب های دوخون دوساله مبتدی برگزار کننده دور دوم مسابقه بودند که در آن اسب عالم ناب زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های استیبل و اکسیر عناوین دوم و سوم را کسب کردند و در دور سوم در میان اسب های تروبرد داخلی سه تا پنج ساله 16 تا 22 امتیاز اسب های الدرادو ، ایلوسیو و لاست چلنج به ترتیب اول تا سوم شدند.
اسب هج استار برنده دور چهارم هفته هشتم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبد در گروه اسب های تروبرد داخلی سه تا چهار ساله صفر تا 6 امتیاز بود و عناوین دوم و سوم این دور را نیز اسب های تیم وتاری و کرایس لر از ان خود کردند.
دور پنجم این مسابقات مخصوص اسب های دوخون سه تا چهار ساله 8 تا 12 امتیاز بود که در ان اسب های تندر ، اگزی ون و جان سل به ترتیب اول تا سوم شدند ودر دور ششم در گروه اسب های دوخون سه تا چهار ساله 36 تا 48 امتیاز نیز اسب قلیچ بابا زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های سرور 2 و اسکاتلند نیز به مقام های دوم و سوم رسیدند.
اسب های ترکمن سه تا پنج ساله 2 تا 6 امتیاز برگزار کننده دور هفتم مسابقه بودند و در انتها اسب های هایلی، شایلان حالت و طوفان گلن به ترتیب اول تا سوم شدند.
در پایان این مسابقات 509 میلیون و 250 هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان برنده اهدا شد.
شبک **1860**1917

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده