ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش یک مدیر صداوسیما به خبر رفتن سرافراز

در پی مطرح شدن خبرهایی درباره رفتن محمد سرافراز از ریاست سازمان صداوسیما، "مرتضی شمسی" رییس مرکز پویانمایی صبا با انتشار مطلبی به حمایت از رییس رسانه ملی پرداخت. آفتاب : در متن این یادداشت آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
این روزها؛ که شایعه رفتن سرافراز بر سر زبانهاست به یاد قیس بن سعد بن عباده می افتم. شباهت سرافراز و قیس بن سعد در این است که هر دو قربانی فضاسازی و اتهامات بی اساسی شدند که مخالفان مولایشان طراحی و برنامه ریزی کردند. امیر المومنین (ع) چنان تحت فشار جنگ روانی توطئه گران قرار گرفت که در نهایت قیس را از مصر بر داشت و محمد بن ابوبکر را به جای وی گماشت. در تاریخ قیس هرگز به علی خیانت نکرد ولی اشعث و تیمش که جو سازی کرده بودند به علی و حسن خیانت کردند.
موضوعی که قلب آدمی را درد می آورد نه جابجایی یک مدیر و یا اینکه ایشان انسان بی خطایی است؛ باشد. بلکه موضوع اصلی این است که ایشان در کنار اصلاح سازمان‌. چابک سازی و .... که وظیفه‌اش بود و در حال انجامش‌. یک سال و نیم مورد هجمه بی امان شایعه سازان و منافقین مدرن قرار گرفت. هجوم بی امانی که در کنار سختی های کار در سازمان و اصلاح آن و بد اخلاقی‌های دولت و.... توان هر انسان قویی را می گیرد. بارزترین نماد این نفاق مدرن کانال شهرزاد بود. کانال شهرزاد تاثیر بزرگی در بحرانهای سازمان داشت و این بحرانها حتما توسط فردی قوی‌تر از متهم اصلی هدایت شده است. آن فرد یا گروه با این کانال همان کاری را با محمد سرافراز کرد که تیم شایعه‌ساز اشعث با قیس. سوالی که به نظر من خیلی مهم است این است که خوراک محتوایی این کانال چگونه تامین می شد. چه کسی این اطلاعات را در اختیار متهم اصلی این پروژه قرار داد. یک فرد یا یک جمع چگونه به این اسناد دست پیدا می‌کند و آیا یک مدیر در سطح متهم می تواند تا حد به اخبار محرمانه دسترسی داشته باشد؟. اسنادی که برخی فوق محرمانه بوده و با قلب آن در سازمان بحران ایجاد کردند.
هزینه این امر از کجا تامین می شد و چرا برخی در تلاشند که متهم اصلی زودتر از زندان آزاد شود. آیا می‌توان این امر را یک تصمیم فردی دانست؟ آیا ممکن است فردی صرفا برای عدم تمایل به سرافراز چنین هزینه هنگفتی را بدهد که به گفته برخی برای هر خبر یک سیم و یک تلفن همراه که امکان سرویس تلگرام را داشته باشد هزینه کند؟ ( تا شناسایی نشود) حداقل درکش برای من مشکل است و احساسم این است که اشعث این ماجرا نمی تواند فرد بازداشتی باشد بلکه تامین‌کننده سرمایه و منتقل کننده اخبار را باید کشف کرد و مورد بازخواست قرار داد.
کانال شهرزاد موضوع کوچکی نیست و به نظر من الان مهم نیست که در راس سازمان صدا و سیما چه کسی باشد مهم این است که این سنت و این تجربه زشت چنان با آن برخورد شود که دیگر کسی جرات نکند برای تخریب یک مدیر دست به هر توطئه‌ای بزند. بویژه اگر آن مدیر با عباراتی بی‌نظیر مورد توجه ولی الامر مسلمین قرار گرفته باشد.دوستانی هم که به هر دلیل با سرافراز چنین کردند یادشان باشد که علی القاعده سوار قطاری شده اند که به سوی اهداف مقدسی چون شهادت می رود در این مسیر مهم نیست که من واگن اول نشسته‌ام یا دوم. اگر چنین تفکری دارم حتما قطار را اشتباه سوار شده ام.
خدا ان شاء الله ما را از شر شیطان و منافقین ایمن دارد.»
منبع: ایسنا

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X