ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار سید حسن نصرالله دربارۀ خطر نکبت بزرگ

دبیرکل حزب الله لبنان با هشدار درباره خطر توطئه آمریکا و هم پیمانانش علیه مقاومت در منطقه؛ استفاده از تروریستها جهت نابودی مقاومت را نکبت بزرگ نامید.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، سید حسن نصرالله در آغاز این سخنان با تبریک ایام شعبانیه گفت: این ایام شعبانیه را که سرشار از اعیاد و خاطرات و مناسبتها و معانی و مفاهیم جهاد و جانفشانی و صبر و امید است، تبریک می‌گویم.

سید حسن نصرالله گفت: امروز باید روز "نکبت" (سالروز اشغال فلسطین) را که مانند همه مسائل مربوط به پرونده فلسطین رو به فراموشی است، یاد آوری کنیم.

وی افزود: از ده‌ها سال قبل اینگونه برنامه ریزی شده است که امت چنین روزهایی را به فراموشی بسپارد.. در چنین روزهایی نکبت در فلسطین اتفاق افتاد و زمینه ر ا برای سیطره بر مقدسات در سال 1967 فراهم کرد .. صدها فلسطینی از خانه‌هایشان رانده شدند و هزاران نفر کشته شدند و بسیاری از روستاها که بخش اعظم آن از اراضی فلسطینی بود به دست صهیونیستها اشغال شد.

سید حسن نصرالله اظهار داشت: رنج و مشکلات همچنان باقی است و آثار نکبت هنوز وجود دارد و کل امت همچنان از آثار و پیامدهای آن نکبت رنج می برد.

سید حسن نصرالله گفت: انگلیسی ها و در پس پرده آنها غرب، باندهای صهیونیستی و تروریسم را آوردند و رژیم اسرائیل را بنیان نهادند و کل منطقه را به لبه پرتگاه بردند، این کارها برای پروژه انگلیسی غربی جهت سیطره بر کل منطقه ما بود.. آنان به سرعت اسرائیل را به رسمیت شناختند درحالیکه ملت فلسطین همه تلاش خود را برای به رسمیت شناخته شدن به کار گرفته.

* نکبت جدید وارث انگلیس در منطقه

دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد: در سالهای اخیر، منطقه شاهد نکبتی از وارث انگلیس در منطقه یعنی آمریکا است.

وی افزود: آمریکا و همپیمانان منطقه‌ای آن امروزه با سازمانهای تروریستی تکفیری وحشی به منطقه ما آمده اند تا باقیمانده روح مقاومت و اراده مقاومت را در دولتها، احزاب و جریانهای ما نابود کنند؛ ولی تفاوت بزرگی بین نکبت فلسطین و نکبتی که هدف آن ما هستیم، وجود دارد.

سید حسن نصرالله گفت: تفاوت این است که مردان و زنان و ارتشها و احزاب

[ منبع این خبر سایت ایسنا-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده