نبرد سنگین در حومه شمالی حلب

نابع وابسته به اتاق عملیات در حلب اعلام کردند: در راستای واکنش به موارد نقض آتش بس از سوی تروریست ها و بمباران مناطق مسکونی در حلب، ارتش سوریه و نیروهای دفاع محلی و ساکنان حلب درگیری های شدیدی با تروریست ها در جبهه حندرات در حومه شمالی حلب با تروریست ها انجام دادند و پیشروی های موثری به دست آوردند. خبرگزار  فارس: منابع وابسته به اتاق عملیات حلب از پیشروی های موثر نیروهای ارتش سوریه در حومه حلب و عقب راندن تروریست ها و وارد کردن تلفات و خسارات سنگین به دشمن در این منطقه خبر دادند.

 به گزارش شبکه المنار، منابع وابسته به اتاق عملیات در حلب اعلام کردند: در راستای واکنش به موارد نقض آتش بس از سوی تروریست ها و بمباران مناطق مسکونی در حلب، ارتش سوریه و نیروهای دفاع محلی و ساکنان حلب درگیری های شدیدی با تروریست ها در جبهه حندرات در حومه شمالی حلب با تروریست ها انجام دادند و پیشروی های موثری به دست آوردند.

این منابع بیان کردند: نیروها بر خطوط مقدم دشمن مسلط شده اند و تروریست ها را به عقب رانده اند.این پس از گلوله باران شدید اولیه که تلفات سنگینی به تروریست ها وارد کرد، صورت گرفت.

منابع مذکور افزودند: درگیری ها در جبهه های دیگر در حومه شمالی و جنوبی حلب ادامه دارد تا مناطق از لوث تروریست ها آزاد شود و تروریست های از این مناطق بیرون رانده شوند.

به گفته این منابع تروریست ها متحمل خسارات و تلفات سنگین شده و مجبور به عقب نشینی از برخی مناطق شده اند.

منابع وابسته به اتاق عملیات نظامی در حلب اعلام کردند: ارتش و نیروهای دفاع محلی به جنگ با تروریست ها برای پاکسازی حلب از جنایات آنها و تحقق امنیت و ثبات در حومه سراسر حلب و حومه آن ادامه می دهند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نبرد سنگین در حومه شمالی حلب» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X