ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امضای تفاهم نامه همکاری شرکت زیمنس با شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران و شرکت توربو کمپرسور نفت

زیمنس ای جی (برلین و مونیخ) یک شرکت فناوری جهانی است که به منظور ارتقای مهندسی، اختراع، کیفیت، اطمینان تشکیل شده و بیش از 165 سال است که در سطح بین الملی فعالیت می کند. این شرکت در بیش از 200 کشور فعال است و در زمینه حوزه های الکتریکی کردن، خودکار سازی و دیجیتالی کردن تمرکز می کند. در راستای گسترش  فعالیت ها و همکاری های موجود دو تفاهم نامه میان شرکت زیمنس ، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران  و شرکت توربو کمپرسور نفت امضا شد. در این دو تفاهم نامه ،طرفین ضمن بررسی سیستم های موجود و برنامه های آتی شرکت ملی نفت و شرکت ملی گاز ایران، اقدام به تدوین روش های بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی خواهند نمود.هدف طرفین رسیدن به راهکارهایی است که ضمن افزایش کیفیت از امکانات داخلی کشور حداکثر استفاده بعمل آید.
امضای این تفاهم نامه در حضور وزیر محترم نفت ، جناب آقای بیژن نامدار زنگنه انجام شد.
امضای تفاهم نامه همکاری شرکت زیمنس با شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران و شرکت توربو کمپرسور نفتدکتر زیگفرید راسوورم عضو هیئت مدیره زیمنس A.G یادداشت تفاهمی با مسئولین رسمی شرکت نفت ملی ایران(NIOC)شرکت گاز ملی ایران(NIGC)و شرکت توربو کمپرسور نفت (OTC) در تهران امضا کرد.

زیمنس ای جی (برلین و مونیخ) یک شرکت فناوری جهانی است که به منظور ارتقای مهندسی، اختراع، کیفیت، اطمینان تشکیل شده و  بیش از 165 سال است که در سطح بین الملی فعالیت می کند. این شرکت در بیش از 200 کشور فعال است و در زمینه حوزه های الکتریکی کردن، خودکار سازی و دیجیتالی کردن تمرکز می کند.
این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انرژی و فناوری ذخیره منابع است.  شرکت زیمنس در ساخت توربین های بادی ساحلی، تولید گاز و توربین های تولید انرژی برق، ابداع روش های تبدیل انرژی و روش های زیر ساختی برای خودروسازی و روش های ساخت نرم افزار در صنعت، شماره 1 جهان محسوب می شود. این شرکت همچنین یک تولید کننده ی پیشرو در حوزه ی تجهیزات پزشکی – مانند سیستم های پرتونگاری و عکس برداری رزونانس – است، همچنین در زمینه ی تجهیزات آزمایشگاهی نیز پیشتاز محسوب می شود.
در سال مالی 2015، که در 30 سپتامبر 2015 پایان یافت، زیمنس درآمدی بالغ بر 75.6 میلیارد یورو و درآمد شبکه ای بالغ بر 7.4 میلیارد یورو داشت. در پایان سپتامبر 2015، این شرکت در سرتاسر جهان حدود 348000 کارمند داشت. 
اطلاعات بیشتر در سایت زیر قابل دستری است:  یاشار نصراللهی آزادتلفن : 37970 636 89 49+ایمیل :yashar.azad@siemens.com :

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فناوری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-فناوری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X