ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قبلا خبرهای‌فوری اینگونه به دست گوینده خبر می‌رسید +عکس

تصویری اخیرا از سوی کاربران شبکه های اجتماعی منتشر شده است که گفته می شود به یک مجری سودانی برمی گردد که در حال قرائت اخبار از روی برگه هایی در تلویزیون رسمی این کشور در سال ۱۹۶۳ یعنی یک سال پس از آغاز پخش تلویزیونی در سودان است. شفقنا: تصویری اخیرا از سوی کاربران شبکه های  اجتماعی منتشر شده است که گفته می شود به یک مجری سودانی برمی گردد که در حال قرائت اخبار از روی برگه هایی در تلویزیون رسمی این کشور در سال ۱۹۶۳  یعنی یک سال پس از آغاز پخش تلویزیونی در سودان است.

صحنه خنده دار چنین لحظاتی از آنجا بود که حین اجرای اخبار مستقیم ازتلویزیون، خبری فوری رخ می داد و به دلیل کمبود امکانات، همکاران گوینده، خبر را سینه خیز تا گوینده می بردند و در حالی که به پشت می خوابیدند به وی تحویل می دادند.

قبلا خبرهای‌فوری این گونه به دست گوینده خبر می‌رسید+عکس

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده