«پژوهشگاه امور اقتصادی» دوباره به وزارت اقتصاد محلق شد

رئیس جمهور، مصوبه شورای عالی اداری مبنی بر الحاق دوباره «پژوهشگاه امور اقتصادی» به وزارت اقتصاد را ابلاغ کرد. خبرگزاری مهر: در ابلاغیه حسن روحانی رئیس جمهور و رئیس شورای عالی اداری به وزارت اقتصاد، وزارت علوم و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با اشاره به مصوبه شورای عالی اداری در خصوص بهره برداری بهینه از خدمات «پژوهشگاه امور اقتصادی»، آمده است: «شورای عالی اداری در یکصد و هفتاد چهارمین جلسه مورخ ۱۳۹۴.۱۲.۱ بنا به پیشنهاد مشترک وزارت امور اقتصاد و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به منظور بهره برداری بهینه از خدمات «پژوهشگاه امور اقتصادی» تصویب نمود:

۱-تصویب نامه شماره ۳۴۰۱.۲۰۰ مورخ ۱۳۹۰.۲.۱۹ شورای عالی اداری، موضوع انتزاع «پژوهشکده امور اقتصادی» از وزارت امور اقتصادی و دارایی و واگذاری آن به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری لغو و پژوهشکده مزبور مجددا به وزارت امور اقتصادی و دارایی الحاق می گردد.

۲-به منظور تعیین تکلیف اموال، دارایی ها، تعهدات، نیروی انسانی و تشکیلات مربوط به انتزاع پژوهشکده امور اقتصادی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (دانشگاه علامه طباطبایی) و انتقال آن به وزارت امور اقتصادی و دارایی، کمیته ای مرکب از نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی تشکیل می گردد.

۳-وزیر امور اقتصادی و دارایی مسئول حسن اجرای این مصوبه بوده و نتایج آن را به دبیرخانه شورای عالی اداری ارائه می نماید.»

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««پژوهشگاه امور اقتصادی» دوباره به وزارت اقتصاد محلق شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X