ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امید نوروزی آماده کسب مقام جهانی و المپیک

آماده کسب مقام جهانی و المپیک هستمبه گزارش مشرق، امید نوروزی با اشاره به نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات جهانی کشتی فرنگی در شیراز، گفت: خوشبختانه همه چیز در شیراز آماده قهرمانی تیم ملی در مسابقات جهانی است.

وی ادامه داد: تیم ملی در شرایط بسیار مطلوبی از لحاظ روحی و تکنیکی قرار دارد.

قهرمان جهان و المپیک کشتی فرنگی با بیان اینکه اکثر رقبایش در المپیک برزیل در مسابقات جهانی شیراز حضور دارند، گفت: با آمادگی کامل وارد مسابقات جهانی می شوم.

نوروزی افزود: با قهرمانی در مسابقات جهانی کشتی فرنگی خود را بیش از گذشته آماده رقابت های المپیک خواهم شد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه طی مدت بسیار اندک، شیراز آماده برگزاری مسابقات جهانی شده و این وضعیت به طور حتم در کسب میزبانی های آینده بسیار تاثیرگذار است.

قهرمان جهان و المپیک کشتی فرنگی با بیان اینکه مردم شیراز از برگزاری مسابقات جهانی استقبال خواهند کرد: شیرازی ها علاقه فراوانی به کشتی دارند به همین دلیل شاهد شلوغ شدن سالن برگزاری مسابقات خواهیم بود.

نوروزی در خصوص حضور در المپیک نیز تاکید کرد: به شدت و با تمام توان به دنبال دستیابی به موفقیت هستم و به مردم قول می دهم که با دستان پر به کشور و شیراز برگردم.

مسابقات جهانی کشتی فرنگی ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت در شیراز برگزار خواهد شد. تیم کشتی فرنگی کشور با آذربایجان، اوکراین و ترکیه هم گروه شده است.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده