ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تبادل مهارتهای شغلی بین ایران و کره

به گزارش مشرق، تفاهم نامه همكاري بين سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و دانشگاه آموزش و فناوری جمهوری کره جنوبي منعقد شد. اين تفاهم نامه در راستاي توسعه همكاري هاي بين المللي و تبادل پژوهش هاي آموزشي در زمينه آموزش های فنی و حرفه ای بر اساس برابری و منافع دو جانبه منعقد شد.

در تفاهم نامه مذكور به تقويت همکاری و تبادل تجارب آموزشی و تحقیقاتی دو طرف در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای تأكيد شده است. تبادل مواد پژوهشی و اطلاعاتی در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای، میزبانی دیدارهای آموزشی اعضای هیأت علمی پژوهشگران و متخصصان در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای، انجام برنامه های آموزشی همکاری از طریق سازمان ها مانند پروژه تدریس مربی، برنامه آموزش مربیان و سایر برنامه های آکادمیک مرتبط، برگزاری کنفرانسذهای بین المللی مشترک، انجام پروژه های پژوهشی مشترک و مشارکت در سایر فعالیتذها برای بهبود درک و همکاری دو جانبه در حوزه آموزشذهای فنی و حرفه ای از جمله اهداف انعقاد تفاهم نامه مذكور است.

دو طرف باید در راستاي اجراي تفاهم نامه مذكور فرصت تجربه در بخش های مختلف فنی و حرفه ای را به یکدیگر اختصاص دهند. كميته مشتركي از دو طرف در راستاي اجراي تفاهم نامه مذكور براي انجام وظايف؛ پیگیری اجرای تفاهم نامه، ارائه متمم های پیشنهادی بر حسب ضرورت و تشكيل جلسه طبق درخواست دو طرف براي پیشنهاد راه حل هایی برای رفع مشکلاتي که در روند اجرای تفاهم نامه کارگرها تشكيل خواهد شد.

همچنین دو طرف باید تفاهم نامه را مطابق با قوانين و مقررات كشورهاي متبوع اجرا نمايند و تفاهم نامه مذكور پس از امضای دو طرف اجرایی می شود. اضافه کردن متمم به تفاهم نامه بر اساس رضایت دو طرف خواهد بود و تا سه سال از زمان امضا اجرايي و پس از آن تا سه سال دیگر تمدید خواهد شد، مگر اینکه به صورت مکتوب انحلال آن از سوی یکی از دو طرف اعلام شود.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X