ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سینماگران برای بهره مندی از معافیت مالیاتی اظهارنامه های خود را تا خرداد ماه تحویل دهند

سینماگران برای بهره مندی از معافیت مالیاتی اظهارنامه های خود را تا خرداد ماه تحویل دهند فرهنگ > سینما - نخستین جلسه کارگروه مشترک مالیاتی سینما در سال 1395 با حضور نمایندگان خانه سینما، سازمان امور مالیاتی و سازمان سینمایی و با هدف هماهنگی و برنامه ریزی برای استقرار کارشناسان مالیاتی در خانه سینما به منظور راهنمایی سینماگران برای تنظیم و تسلیم اظهارنامه مالیاتی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی و دبیرکارگروه مشترک مالیاتی سینما گفت: سازمان مالیاتی کشور آخرین مهلت برای تنظیم و تسلیم اظهارنامه مالیاتی را پایان خرداد ماه تعیین کرده است و شرط بهره مندی از معافیت مالیاتی موضوع بند (ل)، ماده 139 قانون مالیاتهای مستقیم، ارائه اظهارنامه مالیاتی است، تلاش می شود تا با اطلاع رسانی مناسب و ایجاد شرایط فنی در خانه سینما، سینماگران بتوانند با مراجعه به خانه خودشان با مشورت و راهنمایی کارشناسان مالیاتی، اظهارنامه های خود را تکمیل و ارائه نمایند.

حیدری خلیلی در ادامه گفت: دروه آموزشی یک روزه برای شش نفر از نمایندگان خانه سینما توسط اداره کل امور مالیاتی استان و شهر تهران برگزار می شود و سازمان مالیاتی با اختصاصIP به خانه سینما زمینه و شرایط مناسب را برای ارائه خدمات به سینماگران جهت تکمیل اظهارنامه مالیاتی فراهم خواهد کرد.

وی از همه فعالان عرصه فرهنگ و هنر بویژه سینماگران خواست تا برای بهره مندی از معافیت مالیاتی، نسبت به تکمیل و ارائه اظهارنامه مالیاتی در خرداد ماه سالجاری اقدام نمایند.

گفتنی است، کارگروه مشترک مالیاتی سینما با حضور حیدری خلیلی، علیزاده اهوازی، فرشته طائرپور در محل دبیرخانه این کارگروه مستقر در معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی تشکیل شد.

58245

کلید واژه ها: کارگردانان سینمای ایران - سینمای ایران -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X