ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«فراتر از مدیریت» منتشر شد

نسخه ایرانی«سنگفرش هر خیابان از طلاست» با نام "فراتر از مدیریت" منتشر شد.
 
کتاب «فراتر از مدیریت» 10 سال تجربه مدیریتی محمدرضا حیدری ملایر را بر سیمان تهران، در جامعه کلنگی مدیریت کشور که میانگین عمر مدیریتی کمتر از 2 سال است، به رشته تحریر درآورده است.

خواننده در این کتاب، با خاطراتی ناب و کمیاب از مدیران ارشد اقتصادی کشور رو‌به‌رو می‌شود و آلبومی را پیش روی آنها می‌گذارد تا سیر تکامل مدیریت اقتصادی کشور را در پس از انقلاب و گذر از آزمون و خطا مشاهده کند، البته در این میان، این نقش اول کتاب است، که با تدبیر "به روز" خود بسیاری از گره‌های اقتصادی کشور را می‌گشاید.

کتاب "فراتر از مدیریت" بازنمایی واقعیت‌های اقتصای کشور برای کسانی است که علاقمند هستند تا با شناسایی فرصت‌ها، از ریسک‌های حاکم بر بازار، فردایی ثروتمند بیافرینند.

نسخه ایرانی«سنگفرش هر خیابان از طلاست» منتشر شد

آنچه در پایان این کتاب نصیب خواننده می‌شود، آشنایی با مسیر ثروتمند کردن سازمان‌ها، تزریق تعصب ملی در کنار تعصب سازمانی و بهره‌گیری درست از فرصت‌هایی است که در نظر دیگران نه فرصت که تهدید است.

محمدرضا حیدری ملایر، قصه‌هایی را در این کتاب باز می‌گوید که هر کدام از آنها می‌تواند به عنوان یک شیوه ایرانی مدیریت، برای جوانان کارآفرین کشور، منبع ایده بخشی و الهام باشد.

با این کتاب "ثروتمند شدن" نه قصه، که "واقعیت در دسترس" است، در این کتاب خواننده شیوه‌های تبدیل یک شرکت عادی به یک هلدینگ ملی را می‌آموزد.

کتاب "فراتر از مدیریت" به همت انتشارات پیام‌رسان منتشر شده است.

کتاب" سنگفرش هر خیابان از طلاست"  که این اثر نسخه ایرانی و موفق تر آن است،نوشته "کیم ووچونگ" مؤسس شرکت "دوو" است که در آن نشان می‌دهد چگونه پسرکی روزنامه فروش، شرکتی جهانی را بنیان گذاشت و به پیش برد، "فراتر از مدیریت" تجربه‌ای بومی از این مسیر مدیریتی است.

محمد زرین‌خواه، گردآورنده این اثر است.


[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده