نمایندگان کنگره آمریکا: آژانس مبارزه با تبلیغات روسیه و چین تاسیس شود

نمایندگان کنگره آمریکا پیشنهاد کردند آژانس فدرال مبارزه با تبلیغات روسیه و چین در ایالات متحده تاسیس شود. این پیشنهاد را آدام کینزینگر، نمانده جمهورخواه ایالت ایلینیوز در کنگره مطرح ساخت.
به گزارش اسپوتنیک فارسی و به نقل از نشریه Washington Examiner، وی گفت لازم است مرکز مربوطه برای بررسی اخبار در وزارت خارجه آمریکا تاسیس شود و به مطالعه "روش های جنگ خبری معاصر" و "تلاش ها برای پخش اخبار نادرست" پرداخته و آن اخباری را کشف کند که امنیت ملی آمریکا را مورد تهدید قرار می دهند.
کینزینگردر توضیحات کتبی خود خاطرنشان می سازد "روسیه و چین از پخش اخبار نادرست و دیگر شگردهای تبلیغاتی برای پائین آوردن نقش آمریکا استفاده می کنند".

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نمایندگان کنگره آمریکا: آژانس مبارزه با تبلیغات روسیه و چین تاسیس شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X