ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

در سال 2021 میلادی دنیا نابود می شود! -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز

,پیش بینی جدید در مورد از بین رفتن زمین,دنیا تا ۷ سال دیگر نابود می شود!,زمین رفته رفته نابود می شود,[categoriy]

در سال 2021 میلادی دنیا نابود می شود

در سال 2021 میلادی دنیا نابود می شود! -آکاپیش بینی جدید در مورد از بین رفتن زمین,دنیا تا ۷ سال دیگر نابود می شود!,زمین رفته رفته نابود می شود,سیل های سهمگین عامل نابودی زمین,خواندنی های جالب

آکاایران: در سال 2021 میلادی دنیا نابود می شود!

آکاایران: گروهی از مسیحیان پیش بینی کرده اند که سیل های سهمگین، زمین لرزه های شدید و بلاهای خانمان برانداز زمین را پیش از سال ۲۰۲۱ از بین خواهند برد.

به گزارش آکاایران: مجله آکا ایران:  برخی مسیحیان بیان می کنند که در تاریخ باستان و ۲۳۴۸ سال پیش از میلاد مسیح سیلی سهمگین زمین را درنوردیده و تا ۷ سال دیگر با تکرار این واقعه زمین نابود خواهد شد.  گرچه برخی افراد این فرضیه نابود شدن زمین تا سال ۲۰۲۱ را رد می کنند اما گروهی از مسیحیان اصرار دارند که نظریه درستی مطرح کرده اند.

دکتر «کنتون بشور» رئیس جامعه مسیحیان، معتقد است که زمان نابودی زمین از امروز تا سال ۲۰۲۱ است و هر لحظه می تواند این اتفاق بیافتد.

,پیش بینی جدید در مورد از بین رفتن زمین,دنیا تا ۷ سال دیگر نابود می شود!,زمین رفته رفته نابود می شود,[categoriy]

در سال 2021 میلادی دنیا نابود می شود

پیش از این «استیون هاوکینگ» فیزیک دان نظری و کیهان شناس انگلیسی به مردم جهان توصیه کرد برای نجات جان خود به فضای بی انتها مهاجرت کنند! او که یکی از برجسته ترین چهره های علمی جهان به شمار می رود در تازه ترین اظهار نظر خود برای چندمین مرتبه به طرفداران و علاقه مندان خود هشدار داده که نابودی نسل بشر نزدیک است و باید برای فرار از این عاقبت ناگزیر فکری اساسی کرد.

هم چنین پیش از سال ۲۰۱۲ عده ای ادعا می کردند که طبق تقویم مایا این سال آخرین سال دنیا است و جهان در این سال پایان می یابد. آنها این ایده را مطرح می کردند که تقویم مایاها به پایان می رسد چون می دانستند که این روز (۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ میلادی) آخرین روز دنیاست و لزومی ندارد چرخه زمانی پس از این تاریخ را تعریف و پیش بینی کنند.

هزاران سایت اینترنتی که با چنین ایده ای شکل گرفته و فعالیت می کردند، برای اثبات این نظر، به نوشته هایی اشاره می کردند که نزدیک به یک هزار و ۳۰۰ سال پیش، روی یک سنگ کنده کاری شده اند و به پایان دنیا اشاره دارند.

اسون گرونمیر، پژوهشگر (رمزگشایی) زبان مایایی به آسوشیتدپرس گفته بود که طبق این سنگ نوشته، یکی از خدایان مایاها به زمین باز خواهد گشت.

 

 

[ منبع این خبر سایت آکاایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده