ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

با این قرص 120 سال بیشتر عمر کنید! -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز

,چه کار کنبم بیشتر عمر کنیم,عمر طولانی داشته باشید,قرص که 120 سال عمر را زیاد می کند,[categoriy]

با این قرص 120 سال بیشتر عمر کنید

با این قرص 120 سال بیشتر عمر کنید! -آکاچه کار کنبم بیشتر عمر کنیم,عمر طولانی داشته باشید,قرص که 120 سال عمر را زیاد می کند,قرصی که باعث می شود ۱۲۰ سال عمر کنید,خواندنی های جالب

آکاایران: با این قرص 120 سال بیشتر عمر کنید!

آکاایران: دانشمندان روس در حال تولید قرصی هستند که می تواند روند پیری را کند کند و فرد می تواند با خوردن این قرص ۱۲۰ سال عمر کند.

به گزارش آکاایران: مجله آکا ایران به نقل از خبرگزای «فارس» نوشت: پروژه محققان دانشگاه مسکو در روسیه تقریباً شبیه به داستان های علمی ـ تخیلی است؛ این محققان گفته اند: قرصی را توسعه داده اند که می تواند عمر انسان را به ۱۲۰ سال برساند. این قرص که نام آن در حال حاضر گفته نشده است نوع جدیدی از آنتی اکسیدان است؛ به گفته محققان این قرص قادر است بر روی میتوکندری و واکنش های شیمیایی که باعث طول عمر سلول های انسانی می شود، اثر گذارد. میتوکندری نوعی دستگاه انتقال انرژی است که موجب می شود انرژی شیمیایی موجود در مواد غذایی با عمل فسفوریلاسیون اکسیداتیو به صورت پیوندهای پر انرژی فسفات ذخیره شود. دکتر Maxim Skulachev نویسنده این بررسی گفت: میتوکندری مسئول حملات قلبی و مرتبط با بیماری های سنی مانند آلزایمر و پارکینسون است و پیری را کند می کند؛ آزمایشی بر روی موش ها، موش صحرایی، ماهی و سگ در ماه های آینده انجام خواهد شد و اگر نتایج به دست آمده موفقیت آمیز باشد به این معناست که می توانیم سن پیری را به تأخیر بیندازیم.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده