ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بسیاری از معضلات اجتماعی پیامد غفلت تربیتی خانواده‌ها است

به گزارش خبرنگار مهر، ایوب بهتاج عصر پنج‌شنبه در دومین جشنواره در راه تربیت با تأکید به اینکه مسائل تربیتی بزرگ‌ترین چالش در کشور محسوب می‌شوند، تصریح کرد: نقش خانواده در امر تربیت کلیدی است.

وی با تأکید به ضرورت سرمایه‌گذاری خانواده‌ها جهت تربیت جوانان اضافه کرد: جوانان امروز امید و آینده کشور در عرصه‌های مملکتی، اقتصادی و سیاسی هستند و تربیت امروز آن ها شکوفایی فردای کشور است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با تأکید به اینکه بعد از گذشته چند دهه از پیروزی انقلاب امروز بیش از گذشته به موضوع تربیت صحیح نیازمندیم، ادامه داد: همان‌طور که خانواده‌ها برای آموزش علوم مختلف فرزندان خود وسواس و حساسیت دارند، باید در حوزه تربیتی نیز سرمایه‌گذاری داشته باشند.

بهتاج با تأکید به اینکه در برخی مواقع جای آموزش‌وپرورش عوض شده و پرورش نادیده گرفته می‌شود، تصریح کرد: این در حالی است که پرورش عملیاتی است و امروز بسیاری از معضلات جامعه به غفلت‌های پرورشی برمی‌گردد.

وی با اذعان به توجه کشورهای پیشرفته به مقوله پرورش، اضافه کرد: در خود استان کانون‌های تربیتی به منظور ترویج ضرورت‌های تربیتی موردحمایت هستند و اداره کل نیز تا حد توان از آن ها دستگیری می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان به ضرورت استفاده از ظرفیت کانون‌های تربیتی و برنامه متنوع آن ها تأکید کرد و متذکر شد: لازم است خانواده‌ها به موضوع تربیت فرزندان خود بیش از گذشته توجه داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده