ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لوگوی چهارمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی رونمایی شد

به گزارش ایرنا، لوگوی جدید چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی توسط گروهی ازطراحان آذربایجانی تهیه شده است.
به گفته اعضای این گروه، آنها سعی داشتند در لوگوی جدید تاریخ و فرهنگ کشورهای اسلامی را نمایش دهند.
درنشست کمیسیون هماهنگی فدراسیون ورزش همبستگی کشورهای اسلامی کارهای مقدماتی برگزاری چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی درباکو بررسی و درباره اماکن و برنامه های ورزشی و نیزسازماندهی مراسم های افتتاحیه و اختتامیه این دوره بازی ها در پایتخت جمهوری آذربایجان ، گزارشی ارایه شد.
حمد ملبوم کلکبا معاون اول فدراسیون ورزش همبستگی کشورهای اسلامی و رییس کمیسیون هماهنگی، طی سخنانی با اشاره به تجربه جمهوری آذربایجان در زمینه میزبانی مسابقات بین المللی ورزشی، در باره برگزاری این دوره از بازی ها در سطح بالا در باکو ابراز امیدواری کرد.
آزاد رحیم اف وزیر امور جوانان و ورزش جمهوری آذربایجان نیز اعلام کرد در چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در باکو بیش از 5 هزار ورزشکار در 20 رشته ورزشی به رقابت خواهند پرداخت .
به گفته وی، برای برگزاری این بازی ها واحدهای ورزشی جدید احداث نخواهد شد و این بازی ها در 16 مکان ورزشی موجود در باکو برگزار خواهد شد .
وزیرامور جوانان و ورزش جمهوری آذربایجان تصریح کرد ، برخی واحد های ورزشی جدید که در جریان نخستین دوره بازی های اروپایی سال 2015میلادی در باکو مورد استفاده قرار گرفته بودند، در این دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در اختیار ورزشکاران گذاشته می شود.
چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی 12 الی 22 ماه می سال 2017 میلادی در باکو برگزار خواهد شد .
تصمیم در باره برگزاری چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در باکو در اجلاس 24 جولای سال 2014 میلادی فدراسیون ورزش همبستگی کشورهای اسلامی اتخاذ شد .
خاورم ** 337**1590

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده