پایگاه ورزش قهرمانی بانوان در مشهد به بهره برداری رسید

به گزارش ایرنا، رباب شهریان در این مراسم گفت: افتتاح چنین مجموعه های ورزشی ویژه بانوان بسیار ارزشمند است لذا باید از زحمات مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تشکر کرد.
وی افزود: با توجه به نگاه توسعه محوری در کشور باید به صورت ویژه به گسترش مجموعه های ورزشی ویژه بانوان بیش از گذشته توجه شود.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: باید سهم ورزش بانوان در استان خراسان رضوی افزایش یابد.
کوروش صبوریان با بیان اینکه این پایگاه می تواند نتایج بسیار مثبتی به همراه داشته باشد افزود: برای تمرینات و مسابقات بانوان به صورت حرفه ای باید زیرساخت های مناسب فراهم شود که یکی از این زیرساخت ها اختصاص یک پایگاه ورزش قهرمانی ویژه بانوان است.
وی اظهار کرد: باید سالن های ویژه بانوان در شهر مشهد نیز افزایش یابد تا شرایط برای ورزش بانوان بیش از گذشته فراهم شود.
صبوریان گفت: این پایگاه ورزشی در آینده نزدیک به عنوان یک کمپ بزرگ ورزشی تبدیل می شود.
وی یادآور شد: برای این پایگاه قهرمانی یک میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه شده که با برنامه ریزی می توان دستاوردهای بسیار مناسبی از آن به دست آورد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: اولویت فعالیت های ورزشی در این طرح 10 رشته ورزشی می باشد.
7498/ 6053

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پایگاه ورزش قهرمانی بانوان در مشهد به بهره برداری رسید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X