ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نفوذ شبکه‌های اجتماعی در جامعه آمریکا

به گزارش گرداب، براساس نظرسنجی موسسه اینسایت مدیا و آسوشیتدس پرس از مردم آمریکا درباره میزان اعتماد آنها به رسانه های خبری، مردم آمریکا برای کسب خبر و اطلاعات خود شخصا اقدام می کنند.

همچنین براساس این نظر سنجی در میان شاخصهای موثق بودن خبر اکثر مردم به دقت خبر، کفایت و شفافیت خبر اشاره کرده اند.

نکته حائز اهمیت در نتایج این نظر سنجی نشان می دهد اکثر مردم آمریکا یعنی 83 درصد برای دریافت خبر از تلویزیون استفاده می کنند و برای پیگیری خبر مورد نظر خود نیز از شبکه های تلویزیون محلی و ملی استفاده می کنند.

بی طرفی خبر و واقعی بودن آن گزینه های مهم پاسخگویان برای انتخاب منبع خبر براساس این نظرسنجی است.

همچنین نیمی از پاسخگویان برای دریافت اخبار و اطلاعات از شبکه های اجتماعی نیز استفاده می کنند و در میان شبکه های اجتماعی شبکه اجتماعی فیس بوک بیشترین استفاده را در آمریکا دارد.

[ منبع این خبر سایت گرداب-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت گرداب-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده