ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن - آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاراهنمای خرید دیجیتال ,[categoriy]

کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن

کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن - آکا

آکاایران: کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن

آکاایران: سخت کوشی، پشتکار و شیفتگی سه راز پیروزی در هر زمینه ای هستند. «کازوئو هیرای» (Kazuo Hirai) مدیرعامل کنونی شرکت معظم سونی از نمونه های بارز این صفت ها در دنیای فناوری است. او در میان همکارانش به عنوان یک فرد استراتژیک، باهوش و کاربلد صنعت بازی شناخته می شود. آغاز فعالیت کازوئو هیرای در سونی به سال ۱۹۸۴ میلادی بر می گردد. هیات مدیره با کمال گرایی و عزمی که طی این سال ها از او سراغ داشت وی را در سال ۲۰۱۲ میلادی به سمت رییس و مدیرعامل شرکت برگزید. در ادامه همراه دیجی کالا مگ باشید.

          

به گزارش آکاایران: کازوئو زاده ی توکیو پایتخت ژاپن در ۲۲ام دسامبر ۱۹۶۰ میلادی است. او از همان اوان کودکی شیفته ی بازی بود. سفر برای بیش تر انسان ها مسیری برای رسیدن به مقصد است، اما نه برای کازوئو؛ دوران کودکی اش مدام در سفر به اقصا نقاط کره ی خاکی گذشته؛ از کانادا گرفته تا ایالت های مختلف آمریکا، این سفرها باعث شدند جهان بینی متفاوت او شکل بگیرد، چیزی که حالا در سازمان تحت امرش هم پیاده می کند.

,[categoriy]

کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن

آقای هیرای لیسانس اش را در رشته ی علوم مقدماتی (Liberal Arts Education) از دانشگاه عیسوی بین الملل (International Christian University) در ژاپن گرفته. در بدو ورود به سونی در بخش بازاریابی موسیقی بین الملل مشغول شد. خیلی زود به مقر «سونی میوزیک» در نیویورک منتقلش کردند و چندی بعد از همان جا هدایت کسب و کار سرگرمی های رایانه ای سونی را بر عهده گرفت. اگرچه حدود توان مندی های او بر ما مشخص نیست و اظهار نظر در مورد عمل کردش در مدیریت تجارت بین الملل هم به اطلاعات بیش تری از درون شرکت نیاز دارد؛ اما یک چیز را با اطمینان می توان گفت و آن استعداد بالای آقای هیرای در حوزه ی بازی و سرگرمی است. شیفتگی او به بازی هیچ گاه کم رنگ نشد؛ همین علاقه موجب شد به سمت مدیر عاملی SCEA با اختیارات تام در بخش بازی ایالات متحده برسد.

تنها چند سال بعد، جمع شدن استعداد و علاقه اش به بازی، او را به مدارج بالاتر رساند و با به عهده گرفتن مسوولیت SCEI حوزه ی نظارتش به کل جهان گسترش یافت. هیرای از کودکی دل باخته ی بازی بود، سونی هم راه بروز استعداد ها و علاقه های او را باز گذاشت تا در نهایت این مرد، شرکت سونی را به صدر صنف بازی و سرگرمی برساند.

نقش کلیدی و حیاتی هیرای در انقلاب صنعت بازی با معرفی سونی پلی استیشن انکار ناپذیر است. هرکس کمی در دنیای بازی های رایانه ای جست وجو کند غیر ممکن است به نام کازو هیرای برخورد نکند.

دستاوردها

تمام دوران حرفه ای آقای هیرای در شرکت سونی گذشته؛ او در سال ۲۰۰۹ میلادی به ریاست گروه خدمات و تولیدات شبکه ای سونی منصوب شد. طی ریاستش بر این بخش توانست با موفقیت، بخش های آنلاین موسیقی و ویدیوی سونی را راه اندازی کند. عزم موفقیت و کمال گرایی، او را پیش می برد تا در سال ۲۰۱۱ رهبری کل خدمات و محصولات الکترونیک سونی از امور فنی تا طراحی، بازاریابی و فروش را به دست گرفت.

,[categoriy]

کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن

وقتی در نهایت مدیر عامل شد چهار سال بود که سونی تحت مدیریت «هاوارد استرینگر» (Howard Stringer) ضرر می داد. بخش تلویزیون عملا جلوی رقبای کره ای زانو زده بود و اوضاع قسمت های تجهیزات همراه هوشمند و لپتاپ های «وایو» (Vaio) هم آشفته بود.

,[categoriy]

کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن

«هاوارد استرینگر» سمت راست، «کازوئو هیرای» سمت چپ

 

 

تنها واحدهایی که مستقیم یا غیرمستقیم تحت مدیریت او بودند عایدی داشتند: بازی های رایانه ای پلی استیشن، فیلم سازی و البته دوربین های فیلم برداری و عکس برداری. نخستین اقدام هیرای هم پر و بال دادن به بخش های سودده و کوچک یا ملغی کردن بخش های ناکارآمد بود. سونی سال ها لپتاپ های باکیفیت وایو را تولید می کرد. بی شک سری Z وایو در اوج خود، مک بوک ویندوزی ها به شمار می رفت؛ ولی حالا با ورود رقبای چینی و تایوانی از یک سو و گرایش مصرف کنندگان به تلفن ها و تبلت های هوشمند از سوی دیگر، رمقی برای این واحد سونی نگذاشته بود.

,[categoriy]

کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن

عذرخواهدی کازوئو هیرای (وسط) به خاطر رسوایی لو رفتن اطلاعات حساب های کاربران پلی استیشن

هیرای وایو و چندین دفتر از مجموعه دفاتر سونی در سراسر جهان را فروخت؛ تعدیل نیرو را هم در دستور کار قرار داد و تمرکز را گذاشت روی واحدهای سودده؛ البته به جز تلویزیون های «براویا» ( Bravia). او معتقد بود تلویزیون علی رغم آورده‎ی ناچیز و تحمل فشار همه جانبه ی کره ای ها، حلقه ی ارتباطی سونی با مشتریانش است. به علاوه او برای پر و بال دادن به بخش سرگرمی ها، وجود تلویزیون به عنوان قلب نمایشی خانگی را ضروری می دید.

 

هیرای در صبحت هایش از واژه ی ژاپنی «کاندو» (Kando) به معنای تحت تاثیر قرار دادن مردم از لحاظ عاطفی و احساسی استفاده می کرد. به قول خودش قصد داشت دوباره سونی یک شرکت «باحال» شود و دستگاه های محبوبی مثل واکمن را بسازد.

,[categoriy]

کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن

کازو هیرای هنگام معرفی اکسپریا Z5

طی این مدت سونی هرچند هنوز نتوانسته جایگاه سابق خود را احیا کند ولی اوضاع بهتری دارد. خط تولید تلفن های اکسپریا لنگان به کار ادامه می دهد و باوجود شایعات متعدد مبنی بر فروش یا تعطیلی، این واحد کماکان به کار مشغول است.

اما تمرکز زیادی روی حسگرهای تصویر صورت گرفته است؛ سونی توانسته دست بالای خود را در این حوزه حفظ کند و جهت گیری اولیه ی هیرای برای فضا دادن به این قسمت کاملا درست از آب در آمد. حضور در صنعت های فیلم و موسیقی هم درآمد خوبی برای شرکت دارند و حتی حمله ی سایبری کره شمالی به مراکز داده ی سونی هم نتوانست به آن آسیب بزند.

مهم تر از همه، بخش بازی های رایانه ای و برند پلی استیشن با معرفی نسخه ی چهارم پلی استیشن، دوباره در کورس رقابت قرار گرفته و تقریبا در همه ی دنیا بیشتر از رقبا فروخته. اما به جز این ها سونی با جذب نیروهای متخصص به صنعت روباتیک ورود کرده تا نیم نگاهی به آینده ی بشر هم داشته باشد. به علاوه در کنار تلویزیون های براویا و کنسول های بازی پلی استیشن، با معرفی PlayStation Vue به عرصه ی عرضه ی محتوا هم وارد شده؛ جایی که باید با رقبایی چون «اپل تی وی» (Apple TV) و «روکو» (Roku) جدال کند.

,[categoriy]

کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن

کازوئو هیرای: «تا ما نخواهیم، نسل بعدی در کار نخواهد بود.»

به هرحال هرچند سونی تا دوباره «باحال» شدن فاصله دارد ولی به نظر می رسد سونی تحت رهبری کازو هیرای قصد تسلیم شدن نداشته باشد. از کودکی تا حال، دانش و خلاقیت موتور محرک هیرای بوده اند. شیفتگی به نوآوری، آفرینندگی و جویندگی، محرک هایی بوده اند که او را به ایجاد فناوری های جدید و نوآوری در زمینه های مختلف سوق داده اند. فطرت کمال گرا، طرز تفکر و ولع موفقیت او را به جایگاه کنونی رسانده اند. دستاوردهای حیرت انگیز، پشتکار مثال زدنی و روحیه ی رهبری، او را قطعا در فهرست تاثیرگذارترین مدیران اجرایی قرار می دهد.

                 

به نظر شما چه بستری برای توأم شدن علاقه و استعداد لازم است؟ فکر می کنید ارتباطات جهانی و محصور نبودن درون مرزها چقدر در بالندگی استعدادهای جوان موثر است؟

  

بیشتر بخوانید: کلمه ی سونی از کجا آمده است؟

   

راهنمای خرید دیجیتال -

کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن

برچسب ها :
اشتراک گذاری گزارش تخلف
. .  نظرات

سلام از اینکه آکا را بازدید کردید سپاسگذاریم لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1 - نظرات لاتین ، تشکر از سایت ، کوتاه مانند خوب بود و بد بود منتشر نخواهد شد

2- توهین ، افترا استفاده از واژه های نامناسب تایید نخواهد شد

3 - تجربه های شما می تواند در بهبود و موثر بودن مطالب نقش اصلی را ایفا نماید ما و ببیندگان آکا را از تجربه های خود بهره مند نمایید

4 - در صورتیکه ایمیل خود را بدون استفاده از دبلیو و صحیح وارد نمایید پاسخ خالی شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد

5 - آکاایران همه ماهه به کسانی که بیشترین نظرات مفید را به اشتراک گذاشته باشند جوایزی اهدا خواهد کرد

نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیاولین نفری باشید که نظر خود را راجع به این مقاله بیان می فرمایید

$chx=0; $('#tx_commnet_name').focus(function() { $('.secimg').html(''); if($chx==0) { $chx=1; $('.pmd').slideDown(); setTimeout(function(){ $('.pmd').slideUp(); }, 15000); } }); $('.btn_commnet_res').click(function() { var x=$(this).parent().parent().parent(); if(x.find('.comment_name').val()=='') { alert('لطفا نام خود را وارد نمایید'); return; } if(x.find('.comment_email').val()=='') { alert('لطفا ایمیل خود را وارد نمایید'); return; } var str = x.find('.comment_message').val(); if(str.length-1) { alert('کد امنیتی اشتباه است'); } else { alert('نظر شما ثبت شد پس از تایید مدیر به نمایش گذاشته خواهد شد.'); $('#tx_commnet_name').val(''); $('#tx_commnet_email').val(''); $('#tx_commnet').val(''); } }); }); function dislike(a) { $.post('http://ser1.akairan.com/cmt.php',{cmd:'dislik',id:a.attr('id')},function(data){ if(data=='nolink') alert('شما به این نظر قبلا امتیاز داده اید'); else a.parent().find('.dislike').html(parseInt(a.parent().find('.dislike').html())+1); }); } function like(a) { $.post('http://ser1.akairan.com/cmt.php',{cmd:'lik',id:a.attr('id')},function(data){ if(data=='nolink') alert('شما به این نظر قبلا امتیاز داده اید'); else a.parent().find('.lik').html(parseInt(a.parent().find('.lik').html())+1); }); } $('.rate_down_link').click(function() { dislike($(this)); }); $('.rate_up_link').click(function() { like($(this)); }); $('.comm_answer_link a').click(function(){ $(this).parent().parent().parent().find('.addanswer').slideToggle(); }); $('.cbutt').click(function(){ $(this).parent().parent().parent().parent().slideUp(); });  مطالب مرتبط بهترین تبلت های بازار با قیمت زیر ۷۰۰ هزار تومان - مرداد ماه بهترین تبلت های بازار با قیمت زیر ۷۰۰ هزار تومان - مرداد ماه مردی که برای یک دقیقه گوگل را خرید مردی که برای یک دقیقه گوگل را خرید جان اسنو، مردگان متحرک، پل واکر؛ یک هفته با سینما درون پلی استیشن شما احتمالا بسیار زشت است جف بزوس؛ مردی که همه او را با آمازون می شناسند پلی استیشن 4 ارزان شد + قیمت ساتیا نادلا مردی برای گذر از سنت به نوآوری کازوئو هیرای؛ مرد شماره ی یک سونی و پلی استیشن var k=0; function loadajaxlastnews() { $.ajax({ type: "GET", url: 'http://www.akairan.com/tecnoloji/cash/last/helpdigi.html', success: function (data1) { $('#loadajaxlastnews').html(data1); }, error: function (response, textStatus, errorThrown) { } }); } loadajaxlastnews(); . var k=0; function load1099() { $.ajax({ type: "GET", url: 'http://www.akairan.com/tecnoloji/mbed/loadrastb.html', success: function (data1) { $('#loadajax1099').html(data1); // $('#loadajax1099 img').lazyload(); }, error: function (response, textStatus, errorThrown) { } }); } function getParameterByName(name) { name = name.replace(/[[]/, "[").replace(/[]]/, "]"); var regex = new RegExp("[?&]" + name + "=([^&#]*)"), results = regex.exec(location.search); return results == null ? "" : decodeURIComponent(results[1].replace(/+/g, " ")); } if(getParameterByName('kp')) { } else { load1099(); } var qk=0; var d_x=''; var indx=0; var datas=""; var va; function loadxs() { window.clearInterval(va); if(datas!='') { var res = datas.split("*"); qk=res[0]; d_x=res[2].split("#"); $('#amar').attr('src',res[1]); } } function compleate() { if(qk!==0) { var t=qk; qk=0; $.post('/tecnoloji/mbed/hs.php',{s:t},function(data){}); } if(indx li { width: 140px; float: RIGHT; height:30px; } .footermenu > li { background: #fff none repeat scroll 0 0; color: #000; float: right; padding-bottom: 3px; padding-left: 4px; padding-top: 3px; text-align: center; } .footermenu > li::after { color: #bbb; content: "|"; padding-right: 4px; } .footmenu { margin: 0 auto; max-width: 98%; position: relative; background:#fff; } .footmenu .dvx { width:0px; direction:rtl; overflow:hidden; } .footermenu li ul ul { float: right; width: 140px; } .footermenu { width: 3000px; } .footmenu a { padding: 0 6px; font-family:"Yekan"; line-height:25px; } .und a { display: block; max-height: 30px !important; max-width: 140px; overflow: hidden; text-overflow: clip; } .pgs { overflow:hidden; height:auto; left: 0px; position: absolute; z-index: 4000; top: -250px; background: rgb(255, 255, 255) none repeat scroll 0% 0%;max-width:100%;width:100%; border:1px solid #eee;padding-top:5px;padding-bottom:8px; } .footermenu .und { } .footmenu >li li { float: right; width: 150px; } .footmenu .next_u { background-color: #ccc; background-image: url("http://cdn44.akairan.com/s2.png"); background-position: -5px -38px; display: inline-block; height: 31px; left: 0; position: absolute; top: 0; width: 31px; } .footmenu .back_u { display: inline-block; float: right; height: 31px; width: 31px; background-image: url("http://cdn44.akairan.com/s2.png"); background-repeat: repeat; background-attachment: scroll; background-clip: border-box; background-origin: padding-box; background-color: rgb(204, 204, 204); background-position: -5px 128px; position: absolute; right: 0px; top: 0px; display:none; } آکاایران اخبار آکانیوزسیاسی و اجتماعیحوادثورزشیاقتصادیفرهنگیاستان هاگوناگونخبرگزاری فارسخبرگزاری مهرباشگاه خبرنگارانخبرگزاری خبرآنلاینخبرگزاری تسنیمخبرگزاری ایسناخبرگزاری دانشجوخبرگزاری مشرق نیوزخبرگزاری افکارخبرگزاری فرداخبرگزاری تابناکخبرگزاری موجخبرگزاری بولتنخبرگزاری آنابانکیخبرگزاری قدسخبرگزاری ایمناخبرگزاری ایکناخبرگزاری افقخبرگزاری شفافخبرگزاری تقریبخبرگزاری اروم نیوزخبرگزاری بهارخبرگزاری دولتخبرگزاری مجلسخبرگزاری انقلابخبرگزاری حوادثخبرگزاری ایرانخبرگزاری جنوبشبکه خبرخبرگزاری نیک نیوزخبرگزاری پارسینهخبرگزاری رجاخبرگزاری تیتر1خبرگزاری ویوانخبرگزاری تعاملخبرگزاری فتاخبرگزاری عصر ایرانخبرگزاری آفتابخبرگزاری بورس نیوزخبرگزاری راه دانااقتصاد آنلاینفستیوال نیوزخبرگزاری گردابخبرگزاری ایران جیبخبرگزاری ایسکانیوزخبرگزاری ایتناخبرگزاری ایاناخبرگزاری جمهوریتخبرگزاری خبر ورزشیخبر خودرونیوز بانکخبرگزاری فلسطینخبرگزاری صدای ایرانخبرگزاری شاناخبرگزاری شریانخبرگزاری تهران پرسخبرگزاری اعتدالسرگرمیجالب انگیزجک و لطیفهپیامک و اس ام اسخواندنی ها و دیدنی هامطالب طنزشعر طنزداستان های کوتاهخاطرات خنده دارکاریکاتورحکایاتضرب المثلتست هوش و معمابازی های محلیطنز پ نه پطنز فک و فامیله داریمفال و طالع بینیفال روزانهفال حافظدیوان حافظ صوتیفال حافظ اندرویدفال عشقفال قرآنفال انبیافال ابجداستخاره آنلاینفال حاجتفال تاروتفال ازدواجفال شخصیتفال رنگ هافال اسم هافال عطسهطالع بینی نوینطالع بینی چینیتعبیر خوابفیلمفیلم های خنده دارفیلم حوادثفیلم آموزشیفیلم ورزشیفیلم هنریفیلم مذهبیفیلم حیواناتموسیقی و ویدیو کلیپفیلم و سریالکارتون و انیمیشنفیلم خبریفیلم های متفرقهفیلم های علمی و تکنولوژیفیلم های تبلیغاتی جالبفیلم های طبیعتفیلم های کودکسلامت و رژیمخواص میوه و سبزیجاتتغذیه سالم، زندگی سالمبیماری و بهداشتطب سنتی و گیاهان داروییرژیم غذاییلاغرها بخوانندچاق ها بخوانندورزش و سلامتادویه ها و سلامتحبوبات و سلامتسلامت سالمندانترک اعتیاداسلام و سلامتدنیای معلولینداروهاآشپزیانواع خورشتانواع پلوانواع آبگوشتانواع آش و حلیمانواع سوپانواع کوکوانواع کوفتهانواع کتلتانواع دلمهانواع ماکارونیانواع پیتزاانواع ساندویچانواع پتاژ، سوفله و کنسومهانواع سالادانواع سسانواع دسرانواع ترشیانواع نوشیدنیانواع اردورانواع املتانواع مرباغذا با گوشتغذا با گوشت چرخ کردهغذا با مرغغذای دریاییغذای گیاهیغذای رژیمیغذای فصلیغذای اروپاییغذای کره ایغذای ژاپنیغذای چینیغذای هندیغذای افغانیغذای عربیغذای کودکآشپزی با مایکروفرآموزش آشپزی آکانکات آشپزیسفره آراییغذا با بادمجانغذا با کدوغذا با قارچغذا با فیله مرغغذا با تخم مرغغذاهای سوخاریغذا با میگوغذا با اسفناجغذا با پنیرغذاهای شیرازیغذاهای گیلانی و شمالیغذاهای آذری و ترکیغذاهای جنوبیغذاهای لبنانیانواع برگر و همبرگرانواع استیکانواع بیفانواع ته چینانواع لازانیاشیرینی پزینکات شیرینی پزیانواع خمیرانواع شیرینی خشکانواع شیرینی ترانواع کیک و بیسکوییتانواع شیرینی سنتیانواع کرم برای شیرینیانواع نانخانه داریآشپزخانه خوبدکوراسیون و چیدمانآموزش بافتنیگل آراییآموزش خیاطیشمع سازیجعبه کادونظافت و خانه تکانینگهداری از مواد غذایینگهداری لوازم خانگیراهنمای خرید لوازم خانگینکات خانه داریایمنی در خانهمراقبت از لباسصرفه جوییکاردستیاوریگامیخانواده سبزمد و زیباییمدل لباسآموزش آرایشطلا و جواهراتفروشگاه لباسروانشناسی خانوادهروانشناسی ازدواجروانشناسی شخصیتتست روانشناسیروانشناسی فردیروانشناسی رنگ هاروانشناسی کودکانروانشناسی خشونتروانشناسی حسادتروانشناسی موفقیتروانشناسی طلاقروابط اجتماعیمطالب اجتماعیدرس خواندنمهارت های زندگیخصوصیات زنان و مردانازدواجپیش نیاز ازدواجدانستنی های قبل ازدواجروابط دختر و پسردردسرهای ازدواجانتخاب همسرازدواج و بزرگترهاجوانان و ازدواجزنان بخوانندخواستگاری، عقد، عروسیعشقعاشقان موفقآیین همسرداریارتباطات و اقوامتزئینات عقد و عروسیآموزش مسائل جنسیکودک داریکودک داریبارداری و زایمانبارداری هفته به هفتهمراقبتهای دوران بارداریمراقبت از نوزادسال اول زندگیتغذیه کودک و بارداریغذای کودکرشد و تکامل کودکبیماری کودکاندنیای کودکانتربیت کودکشناخت کودکارتباطات کودکمشکلات رفتاری کودکانروانشناسی کودکانکودکان استثناییتربیت نوجوانانسلامت خانوم هااسم کودکورزش و بدنسازینکات ورزشیورزش بانوانبدنسازی بانوانورزش یوگاآموزش بدنسازیورزش فوتبالورزش کشتیورزش رزمیورزش گروهیورزش شناورزش کودکانتغذیه ورزشکارانورزش درمانیتاریخچه ورزش هااماکن ورزشیبیوگرافی مشاهیربیوگرافی بازیگرانبیوگرافی کارگردانانبیوگرافی دانشمندانبیوگرافی شعرا و نویسندگانبیوگرافی نقاشانبیوگرافی ورزشکارانبیوگرافی شهیداناخبار افراد مشهورگالری عکسعکس های طبیعتنقاشی های زیباعکس های دکوراسیونمدل لباس و مدل آرایشعکس های خنده دارعکسهای جالب و زیباعکس های عجیبعکس های حوادثعکس های کودکانعکس های ماشینعکس های بازیگرانعکس های فانتزیدیدنی های جهاندیدنی های امروزعکس های مذهبیوالپیپرهای زیبااطلاعات عمومینام های ایرانیگل و گیاه، باغبانیاطلاعات تاریخیاطلاعات عمومیاطلاعات علمی و صنعتیراهنمای لوازم خانگیاطلاعات مدیریت و بازاریابیرسانه و ارتباطاتتعلیم و تربیتآیین ها و جشن هاصنایع دستیکامپیوترترفندهای ویندوز 7ترفندهای ویندوز ویستاترفندهای ویندوز XPترفندهای لینوکسترفندهای مرورگرهاترفندهای آفیسترفندهای رجیستریترفندهای امنیتیترفندهای شبکهترفندهای اینترنتترفندهای گوگلترفندهای بازی هاترفندهای نرم افزارهادنیای موبایلمشکلات سخت افزاریدنیای کامپیوترراهنمای خرید وسایل دیجیتالدانلود نرم افزار و بازیآموزش سئومقالات علمیمقالات برقمقالات شیمیمقالات مکانیکمقالات صنایعمقالات فیزیکمقالات معماریمقالات نجوممقالات زمین شناسیفناوری نانواخبار علمیرباتیکدین و اندیشهاحکام اسلامینبوتامامتاحادیث و روایاتآشنایی با قرآنمناجات و دعاحکایات و قصه های اسلامینهج البلاغهاخلاق و عرفان اسلامیاعتقادات شیعهبزرگان دیندعاهای ماه رمضانایرانگردیتوصیه های سفرآذربایجان شرقیآذربایجان غربیاردبیلایلامالبرزاصفهانبوشهرتهرانقمچهارمحال و بخیاریخراسان رضویخراسان شمالیخراسان جنوبیکردستانخوزستانهرمزگانمازندرانکوهکیلویه و بویراحمدکرمانشاهکرمانفارسگیلانگلستانلرستانمرکزیسمنانقزوینیزدهمدانزنجانسیستان و بلوچستانجهانگردیدیدنی های قاره آسیادیدنی های قاره اروپادیدنی های قاره آمریکادیدنی های قاره آفریقادیدنی های قاره اقیانوسیهدیدنی های جهاندیدنی های ایرانآژانس های مسافرتیتعبیر خوابتعبیر خواب آتعبیر خواب الفتعبیر خواب بتعبیر خواب پتعبیر خواب تتعبیر خواب ثتعبیر خواب جتعبیر خواب چتعبیر خواب حتعبیر خواب ختعبیر خواب دتعبیر خواب ذتعبیر خواب رتعبیر خواب زتعبیر خواب ژتعبیر خواب ستعبیر خواب شتعبیر خواب صتعبیر خواب ضتعبیر خواب طتعبیر خواب ظتعبیر خواب عتعبیر خواب غتعبیر خواب فتعبیر خواب قتعبیر خواب لتعبیر خواب کتعبیر خواب گتعبیر خواب متعبیر خواب نتعبیر خواب وتعبیر خواب هتعبیر خواب یبازی آنلاینبازی دخترانهبازی آشپزیبازی اکشنبازی فکریبازی ماشین و موتوربازی جنگیبازی ورزشیبازی تیراندازیبازی جالببازی آرکیدبازی ماجراجوییبازی تقویت حافظهبازی دریاییبازی حادثه ایبازی ریاضیبازی دفاعیبازی معماییبازی گروهیبازی گوناگونبازی جدیدبازی فلشبازی با حیواناتدانلود بازیدانلود اندرویدبازی های اندروید گوگل پلینرم افزار و بازی موبایلنرم افزار کامپیوترآهنگ و موزیکفیلم و انیمیشندانلود بازی موبایل $('.footmenu .next_u').click(function(){ var p = $( ".footermenu>li:last" ); var offset = p.offset(); var p1 = $(".footmenu .next_u"); var offset1 = p1.offset(); var g=offset.left-offset1.left; $('.footmenu .back_u').show(); var a=$('.footmenu').width(); a=a-50; if(g+a>-10) $('.footmenu .next_u').hide(); $('.footermenu').animate({marginRight:'-='+a+'px'},300); }); $('.footmenu .back_u').click(function(){ $('.footmenu .next_u').show(); var a=$('.footmenu').width(); a=a-50; if($('.footermenu').css('margin-right')=='-'+a+'px') $('.footmenu .back_u').hide(); $('.footermenu').animate({marginRight:'+='+a+'px'},300); }); $('.footmenu .dvx').css('width',$('.footmenu').width()); $('.footermenu > li').mouseover(function(){ $('.pgs').hide(); $(this).find('.pgs').show(); $(this).find('.pgs').css('top','-'+($(this).find('.pgs').height()+15)+'px'); }); $('.footmenu').mouseleave(function(){ $('.pgs').hide(); }); $('.footermenu > li').click(function(){ $('.pgs').hide(); $(this).find('.pgs').Toggle(); $(this).find('.pgs').css('top','-'+($(this).find('.pgs').height()+15)+'px'); }); if($(window).width()

[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X