جزییات ساختار جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت

جزییات ساختار جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت اقتصاد > انرژی - رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از تعیین تکلیف ساختار جدید ستاد تا نیمه سال ۹۵ خبر داد و گفت: مواردی از وظایف و اختیارات ستاد که نیاز به تصمیم‌گیری و تصویب داشت مشخص شده و آماده ارسال به هیات دولت است.

مهدی نیکدار درباره آخرین وضعیت ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: طبق مصوبه ۲۲ مهرماه ۹۴ هیأت دولت٬ ستاد مدیریت‌ حمل و نقل و سوخت باید با کلیه امکانات٬ اعتبارات، تعهدات، وظایف و اختیارات و نیروی انسانی از نهاد ریاست‌جمهوری منتزع و در وزارت راه و شهرسازی مستقر شود.

وی افزود: در ابلاغ دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی مقرر شد ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت زیر نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فعالیت کند. بر همین اساس ستاد در پیگیری امور خود کاملا با آن سازمان هماهنگ است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت اظهار کرد: بر اساس بند الف تبصره ۲ مصوبه انتقال٬ احصای آن دسته از وظایف و اختیارات ستاد که جنبه اجرایی داشته و مربوط به دستگاه‌های خاص است و انتقال آن به دستگاه مربوطه از جمله اقداماتی است که باید صورت می‌پذیرفت٬ در این رابطه اقدام شد. ضمن اینکه بر اساس بند «ب» همین تبصره مواردی از وظایف و اختیارات ستاد که نیاز به تصمیم‌گیری و تصویب داشت نیز مشخص شده و آماده ارسال به هیات دولت است.

وی ادامه داد: بدیهی است بر اساس آن دسته از وظایفی که برای ستاد مصوب خواهد شد ساختار تشکیلاتی و پست‌های مورد نیاز تعیین و توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ابلاغ خواهد شد.

نیکدار یادآور شد: البته نظر به اینکه این فرآیند زمان بر بوده و ممکن است چند ماهی به طول بینجامد مقرر شد طی توافق‌نامه‌ای با سازمان مدیریت٬ نیروها و ساختار موجود ستاد به صورت موقت در اختیار سازمان راهداری و حمل و نقل قرار گیرد تا مشکلی در پرداخت‌های پرسنلی ایجاد نشود تا انشا الله موضوع ساختار و تشکیلات نهایی شود.

 

3535

کلید واژه ها: مصرف سوخت - سوخت جایگزین - حمل و نقل -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جزییات ساختار جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X