ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جزییات ساختار جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت

جزییات ساختار جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت اقتصاد > انرژی - رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از تعیین تکلیف ساختار جدید ستاد تا نیمه سال ۹۵ خبر داد و گفت: مواردی از وظایف و اختیارات ستاد که نیاز به تصمیم‌گیری و تصویب داشت مشخص شده و آماده ارسال به هیات دولت است.

مهدی نیکدار درباره آخرین وضعیت ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: طبق مصوبه ۲۲ مهرماه ۹۴ هیأت دولت٬ ستاد مدیریت‌ حمل و نقل و سوخت باید با کلیه امکانات٬ اعتبارات، تعهدات، وظایف و اختیارات و نیروی انسانی از نهاد ریاست‌جمهوری منتزع و در وزارت راه و شهرسازی مستقر شود.

وی افزود: در ابلاغ دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی مقرر شد ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت زیر نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فعالیت کند. بر همین اساس ستاد در پیگیری امور خود کاملا با آن سازمان هماهنگ است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت اظهار کرد: بر اساس بند الف تبصره ۲ مصوبه انتقال٬ احصای آن دسته از وظایف و اختیارات ستاد که جنبه اجرایی داشته و مربوط به دستگاه‌های خاص است و انتقال آن به دستگاه مربوطه از جمله اقداماتی است که باید صورت می‌پذیرفت٬ در این رابطه اقدام شد. ضمن اینکه بر اساس بند «ب» همین تبصره مواردی از وظایف و اختیارات ستاد که نیاز به تصمیم‌گیری و تصویب داشت نیز مشخص شده و آماده ارسال به هیات دولت است.

وی ادامه داد: بدیهی است بر اساس آن دسته از وظایفی که برای ستاد مصوب خواهد شد ساختار تشکیلاتی و پست‌های مورد نیاز تعیین و توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ابلاغ خواهد شد.

نیکدار یادآور شد: البته نظر به اینکه این فرآیند زمان بر بوده و ممکن است چند ماهی به طول بینجامد مقرر شد طی توافق‌نامه‌ای با سازمان مدیریت٬ نیروها و ساختار موجود ستاد به صورت موقت در اختیار سازمان راهداری و حمل و نقل قرار گیرد تا مشکلی در پرداخت‌های پرسنلی ایجاد نشود تا انشا الله موضوع ساختار و تشکیلات نهایی شود.

 

3535

کلید واژه ها: مصرف سوخت - سوخت جایگزین - حمل و نقل -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X