ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاربران به شبکه های اجتماعی همانند دوستان شان اعتماد دارند - آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,[categoriy]

کاربران به شبکه های اجتماعی همانند دوستان شان اعتماد دارند

کاربران به شبکه های اجتماعی همانند دوستان شان اعتماد دارند - آکا

آکاایران: کاربران به شبکه های اجتماعی همانند دوستان شان اعتماد دارند

آکاایران: براساس تحقیقات انجام شده، کاربران به اطلاعاتی که در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند، همانند دوستان شان اعتماد می کنند. حتی شبکه های اجتماعی روی خرید کاربران هم تاثیرگذار هستند و تبلیغات در این رسانه ها، تاثیر بیشتری روی کاربران می گذارد.

به گزارش آکاایران: بیش از 40 درصد کاربران، محصولی که در شبکه های اجتماعی تبلیغ می شود را خریداری می کنند.

در این اطلاعات گفته شده نزدیک به 40 درصد کاربران پس از اینکه در شبکه های اجتماعی مشاهده می کنند یک محصولی خریداری شده، آن را خریداری می کنند. نزدیک به 20 درصد کاربران هم پس از اینکه در شبکه های اجتماعی درباره ی یک محصول مطلبی خواندند آن را می خرند.

این تحقیقات که توسط توییتر و سازمان Annalect انجام شده به این موضوع اشاره می کنند که برای فروش یک محصول نباید کمپین تبلیغاتی بسیار بزرگ داشت. افرادی که یک محصول را خریداری می کنند، می توانند درباره ی آن تبلیغ کنند و این موضوع اعتماد مردم را بیشتر جلب می کند. اطلاعاتی که مردم درباره ی خرید یک محصول در شبکه های اجتماعی به یکدیگر می دهند برای بسیاری از کاربران ارزشمند است و تاثیر بیشتری نسبت به تبلیغات روی آن ها می گذارند.

همین موضوع باعث شده که در سال گذشته شرکت های مختلف به صفحه های محبوب اینستاگرام پول پرداخت کنند تا آن ها درباره ی محصولی خاص صحبت کنند. این شرکت ها در سال گذشته به صورت میانگین برای هر پست اینستاگرام نزدیک به 15 هزار دلار هزینه کرده اند. زمانی که 40 درصد از کاربران با دیدن چنین پست هایی یک محصول را خریداری می کنند، این هزینه ی 15 هزار دلاری چندان زیاد به نظر نمی رسد.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده