ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چرا من خوشگل نیستم

همه تلاش می کنند یک انسان فوق العاده، زیبا، مهربان، محتاط و دلسوز باشند. اما برای بعضی ها، همیشه هم این طور نیست. رفتارها یا " عادات بد" فراوانی وجود دارند که باعث می شوند افراد در نظر دیگران ناخوشایند و آزاردهنده جلوه کرده و کسی دوست نداشته باشد این افراد دوروبرشان باشند. چند تا از این ویژگی های مضر را در اینجا برای تان می گوییم و این که اگر هرکدام از این خصوصیات را در خود یافتید چه بکنید تا حلقه دوستان و طرفداران تان را بزرگ تر نمایید. هدی بانکی - بخش زیبایی تبیان خودشیفته 1. فقط به فکر خودتان هستید!

خیلی از اشخاص مدام و فقط به فکر خودشان هستند در حالی که حتی خودشان هم این را نمی دانند. شما فقط و فقط به خودتان توجه دارید، فقط در مورد خودتان حرف می زنید، و اغلب اهمیتی نمی دهید که دوروبری هایتان چه می گویند. فکر می کنید " شما " تنها کسی هستید که مهم است. این رفتار زندگی را نه تنها زشت، بلکه سیاه می کند، اگر واقعا اینچنین هستید، باید تغییر کنید. هیچ کس دوست ندارد با کسی معاشرت کند که تنها به خودش توجه دارد.

2. فقط به زیبایی ظاهرتان اهمیت می دهید و از درون تان غافلید!

این یک واقعیت شگفت انگیز است که زیبایی حقیقی، از درون قلب تان نشأت می گیرد، از اعماق جسم و روح تان

این یک واقعیت شگفت انگیز است که زیبایی حقیقی، از درون قلب تان نشأت می گیرد، از اعماق جسم و روح تان. ظاهر فیزیکی شما چیزی نیست که چندان اهمیت داشته باشد، اما آنهایی که رفتارهای ناپسند دارند فکر می کنند زیبایی ظاهری تنها چیزی است که ارزش دارد. در آینه نگاهی به خودتان بیاندازید، به اعماق درون تان، و خواهید دید چه چیزی در آن جا پنهان دارید: یک انسان زشت! مگر این که طرز فکرتان را عوض کنید.

3. همیشه در حال رقابت هستید!

آیا از این تیپ افرادی هستید که حتما " باید " بهتر از هر کس دیگری باشد، بیشتر دیده شود و همه جا مطرح باشد؟ اگر چنین است، پس آدم جذاب و زیبایی نیستید! شما باید به دوستانتان بیشتر اهمیت دهید و مراقب احساسات شان باشید، و اجازه دهید امتیازات خودشان را داشته باشند. اگر دوست شما توانست بر ترس خود از ارتفاع غلبه کند و ارتفاعی از کوه را بالا برود، نگویید: " همین! من خیلی بالاتر از این ها رفته ام...". در عوض بگویید:" وای! این خیلی خوبه. من واقعا به تو افتخار می کنم."

4. دوستان تان را دشمن خود می دانید!

آنهایی که زشت و ناخوشایند تلقی می شوند معمولا در جدال با دوستانشان هستند. به جای این که هوای هم را داشته باشید، همیشه پشت تان را به آنها می کنید و راه بدگویی و برچسب زدن را در پیش می گیرید. دوستان شما دشمن شما نیستند بلکه پشتیبان و هم پیمان شما هستند. راه داشتن زندگی زیبا، دوستان خوب است.

5. مدام از دیگران می پرسید که چقدر به شما اهمیت می دهند!

وقتی مرتبا از دیگران می پرسید که چرا شما را آدم مهمی نمی بینند و آن طور که انتظار دارید در نظرشان نیستید، مطمئنا در نگاه شان جذاب و دوست داشتنی نخواهید بود. مثلا، دو تا از دوستان تان بدون شما جایی رفته اند، و این موضوع برای شان اهمیتی نداشته در حالی که برای شما مهم بوده. سخت نگیرید، سوال پیچ شان نکنید، آنها همچنان دوست شما هستند اما اگر شما دوروبرشان نباشید و خودتان را از آنها دور کنید، زندگی شان متوقف نخواهد شد.

6. رئیس بازی در می آورید!

در گروه دوستان، همه باید در یک سطح باشند. اگر شما کسی هستید که همیشه تصمیم گیرنده اید، تعیین وظیفه می کنید و سعی دارید کارهای دیگران را کنترل کنید، پس رفتارتان جوری است که زیبا و دوست داشتنی جلوه نمی کنید.

7. فریبکار و متقلبید!

ظاهر فیزیکی شما چیزی نیست که چندان اهمیت داشته باشد، اما آنهایی که رفتارهای ناپسند دارند فکر می کنند زیبایی ظاهری تنها چیزی است که ارزش دارد. در آینه نگاهی به خودتان بیاندازید، به اعماق درون تان، و خواهید دید چه چیزی در آن جا پنهان دارید: یک انسان زشت! مگر این که طرز فکرتان را عوض کنید.

وقتی می خواهید یک دوست بسیار خوب باشید یا کسی که دیگران دوست دارند همیشه با او باشند، باید قابل اعتماد و صادق باشید. خیلی از آنهایی که رفتارهای ناپسند و آزاردهنده دارند، اغلب قابل اعتماد و روراست نیستند، و در مورد هر چیزی به راحتی دروغ می گویند. بله، روراستی بهترین راه داشتن زندگی زیبا است.

8. گستاخ هستید!

اگر کسی هستید که مدام بی ادبی می کند، حالت تهاجمی دارد، یا در جمع با نظرات گستاخانه دیگران را کِنِف می کند، حتما این عادت بد را ترک کنید. چون کسی نیستید که دیگران بخواهند رابطه ای با او داشته باشند. زمان هایی وجود دارد که با نظر کسی مخالف باشید یا چیزی ببینید که دوست ندارید، اما لزومی ندارد در آن شریک شوید یا حتما نظرتان را اعلام کنید، چون آن ها ممکن است نگاه شما را نداشته باشند و رفتارتان در نظرشان بسیار بد و ناخوشایند جلوه کند.

9. به دیگران کمک نمی کنید اما از همه توقع دارید!

آیا وقتی دوستان تان به شما تلفن می کنند و کمک می خواهند جواب می دهید؟ یا این که وقتی کسی به شما نیاز دارد سرتان شلوغ است؟ اگر کسی هستید که هیچ کس نمی تواند روی کمک او حساب کند، پس آدم دوست داشتنی و زیبایی نیستید. همین طور اگر کسی هستید که همیشه برای کمک خواستن سراغ دیگران می رود، اما خودش هنگام نیاز پاسخگو نیست، پس هیچ کس دوست ندارد رابطه ی نزدیکی با شما داشته باشد.

10. همیشه بدبین هستید!

بدبینی و منفی گرایی، خصوصیت زیبا و جذابی نیست. اگر عادت دارید همه چیز را از جنبه منفی اش ببینید، یا موقعیت ها و شرایط را بد و نامطلوب می بینید، سعی کنید نگرش تان را عوض کنید. هیچ کس نمی خواهد با کسی که مدام منفی می بافد و منفی می گوید دوست و صمیمی باشد.اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .

[ منبع این خبر سایت تبیان-زیبایی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-زیبایی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده