ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ناخن های زیبا با چند تکه چسب

از چندی قبل در تهیه و تدارک لباس مناسب و شیک بوده اید و برای درست کردن موهایتان و آرایش صورتتان، وقت آرایشگاه هم گرفته اید، کیف و کفش مناسب و همراه با لباس هم تهیه کرده اید ، اما یک نکته را فراموش کرده اید، قسمتی از بدن را می توانید با هزینه بسیار کم و با کمی ذوق و سلیقه آرایش کنید و بر زیبایی و وقارتان بیفزایید، ناخنهایتان را می گویم. زینب عشقی -بخش زیبایی تبیان ناخن های زیبا با چند تکه چسب

راحتترین کار این است که ناخن مصنوعی تهیه کنید و با چسب بر روی ناخنتان بچسبانید، اما در اینجا چند مشکل به وجود می آید، اگر با چسب معمولی بچسبانید، مطمئن باشید که در حین مراسم یکی دوتای آن خواهد افتاد و اگر هم با چسب قطره ای بچسبانید، کندن آنها با چنان مصیبتی همراه خواهد بود که آرزو می کردید که ای کاش اصلا  از ناخن مصنوعی استفاده نمی کردید،تازه طرح های ناخن های مصنوعی آماده بسیار محدود و اکثرا قدیمی است.

ناخن های زیبا با چند تکه چسب سر فرصت، خودتان با لاکی که رنگ آن را از قبل انتخاب کرده اید و با رنگ لباستان هماهنگ است، و چند تکه چسب، طرحی فوق العلاده بر روی ناخنتان پیاده کنید و به خودتان به خاطر این هنر و سلیقه افتخار کنید.

راه دیگر این که می توانید به آرایشگاه بروید و در آنجا ناخن هایتان را مانیکور کرده و لاک و طرح مورد علاقه تان را بر روی ناخنتان پیاده کنند که این کار غیر از هزینه اضافی ، مشکلات دیگری از قبیل کمبود وقت، هماهنگ نبودن رنگ لاک  آرایشگاه با رنگ لباستان و ... خواهد داشت.تازه ممکن است از طرح خانم آرایشگر خوشتان نیاید و یا مثلا وقتی دارند موهای شما را درست می کنند، نوبت مانیکور شما بشود و بعد از اتمام کار مو، وقت آرایش صورت بشود، نوبت شما می گذرد و دوباره باید در صف بنشینید، بعد همسر شما دنبالتان آمده و دم در منتظر است و تازه کلی هم دیر شده است، باید به خانه بروید و لباس بچه ها و همسرتان را آماده کنید و ...
امیدوارم مجاب شده باشید که کمترین وقت را در آرایشگاه بگذرانید تا بتوانید با آرامش به تمامی کارهایتان برسید.

ناخن های زیبا با چند تکه چسب

پیشنهاد می شود در خانه، سر فرصت، خودتان با لاکی که رنگ آن را از قبل انتخاب کرده اید و با رنگ لباستان هماهنگ است، و چند تکه چسب، طرحی فوق العلاده بر روی ناخنتان پیاده کنید و به خودتان به خاطر این هنر و سلیقه افتخار کنید. 

جهت آگاهی از احکام فقهی ناخن مصنوعی اینجا کلیک کنید


اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .

[ منبع این خبر سایت تبیان-زیبایی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-زیبایی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X