ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ونگر: جذب چک از سخت‌ترین تصمیم‌هایم بود

ورزش سه: پس از اختلافات به وجود آمده بین شزنی و ونگر و همچنین عملکرد نامطمئن اوسپینا، آرسنال در تابستان پتر چک را با 10 میلیون پوند از چلسی جذب کرد. با این حال، ونگر عنوان کرد که جذب او یکی از سخت‌ترین تصمیم‌هایی بوده که تا به حال گرفته است.

او گفت:" تصمیم خیلی خیلی سختی بود زیرا من به اوسپینا اطمینان داشتم. به نظرم اوسپینا گلری است که خیلی کمتر از شایستگی هایش دیده شده است،‌مخصوصا در انگلیس. ولی جذب چک از آن دسته موقعیت‌هایی بود که می‌گفتیم «مشخصا این انتقال باید صورت بگیرد» و همچنین «اگر صورت نگیرد اشتباه کرده ایم». یک چیز مشخص است و آن این است که شما به یک گلر درجه یک نیاز داریم. بارها گفته ام که این پست به خوبی مورد توجه قرار نمی‌گیرد.او وضعیت دروازه را آرام کرده،‌خیلی خوب با مدافعین درارتباط است،‌در پیش بینی هم عالی کار می‌کند. او از آنهاییست که مربی خوبی خواهد شد. بهترین پست برای مربی شدن دروازه بانی است زیرا حرکتی ندارد و همه چیز را زیر نظر دارد. او دوربین پشت تیم است.

[ منبع این خبر سایت شفاف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شفاف-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده