ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بگوویچ: ایران هیچ برنامه تاکتیکی نداشت

ورزش سه: بگوویچ گفت، باوجود مهره‌های باکیفیتی که در تیم ملی بودند و اردوهای تدارکاتی متاسفانه ما تاکتیک لازم را در تیم ملی در رقابت‌های مقدماتی المپیک ندیدیم.
 
برنامه تاکتیکی خاصی از امیدها ندیدم 
اولین مساله ای که باید به آن اشاره‌کنم این است که بازیکنان خوبی برای رقابت‌های مقدماتی المپیک انتخاب‌شده بودند که تمرینات و اردوهای تدارکاتی می‌بایست آن‌ها را برای رسیدن به این مسابقات آماده می‌کرد. اما ازلحاظ تاکتیکی تیم ملی می‌توانست بهتر از این‌ها باشد و من برنامه تاکتیکی خاصی از ایران ندیدم، بازیکنان ایران از دقیقه 70 به بعد از صعود ناامید شدند.
 
 آیا فاصله فوتبال ایران و ژاپن اختلاف سه گل است؟
بگوویچ: اگر شما به بازیکنان ایرانی نگاه کنید می‌بینید که آن‌ها بهتر از ژاپنی‌ها هستند و حداقل 6،5 بازیکن که در جایگاه بهتری هم نسبت به آن‌ها قرار داشتند ولی ازلحاظ تاکتیکی ژاپنی‌ها حرفه‌ای‌تر از ایران بودند. متاسفانه بازیکنان ایران از دقیقه 70 به بعد از صعود به مرحله بعدی نا امید شدند، در حالی که به نظر من ایران پتانسیل حضور در فینال این رقابتها را داشت.
 
چرا امید ایران ازلحاظ تاکتیکی موفق نبود؟!
بسیاری از کارشناسان معتقد بودند باوجود مهره‌های خوب در تیم ملی، کادر فنی نتوانست به ترکیب مناسبی برسد، نظر شما در این مورد چیست؟
 
بگوویچ: انتخاب ترکیب وظیفه کادر فنی است. اینکه شما بتوانید ترکیب ثابتی داشته باشید می‌تواند کار شما را تضمین کند و می‌توانید هر بار در این ترکیب 3 تا 4 تغییر نیز داشته باشید. بدون تردید حضور بازیکنانی مثل آزمون و عزت الهی هم می‌توانست به تیم امید کمک کند ولی بااین‌وجود مساله ای که بیشتر از همه باید به آن بپردازیم این است که چرا ایران ازلحاظ تاکتیکی موفق نبود؟!
 
اگر از تیم من چنین حمایتی می شد، المپیکی می شدیم
 شما در سال‌های گذشته مربی تیم ملی امید بودید و می‌توانید دید کارشناسان تری به حذف تیم ملی از المپیک داشته باشید.

[ منبع این خبر سایت شفاف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شفاف-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده