ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عربستان به دنبال شکستن خط مقاومتخط امام مبارزه با اسرائیل است

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر ابوشریف صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف عربستان سعودی از جنگ با دیگر کشورهای اسلامی مقابله با ایران است.

وی با بیان اینکه عربستان در نظر دارد که سوریه را از خط مقاومت جدا کند، افزود: یکی دیگر از اهداف عربستان در ایجاد جنگ ها این است که طرح ایرانی را ضد فلسطینی جلوه دهد.

ابوشریف با تاکید بر اینکه طرح ایرانی، طرح حمایت از فلسطین و مخالفت با ضد فلسطین است، گفت: ما با توطئه و برنامه های دشمنان و عربستان سعودی کاملا مخالف بوده و این مخالفت را نیز اعلام می کنیم.

وی با اشاره به درگیری نیروهای تروریستی و تکفیری با مدافعان حرم حضرت زینب(س) در سوریه، اظهار کرد: امکانات فلسطین برای شرکت در این مبارزات محدود بوده و توان مقابله با آن را ندارد.

ابوشریف با بیان اینکه قصد دخالت در جنگ ها را نداریم، افزود: امکانات جنگی ما تا حدی محدود است که برای حل مشکلات درون فلسطین هم کفاف نمی کند.

شهادت ۴۵ مدافع حرم فلسطینی در سوریه

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه ما در کشور سوریه مهمان هستیم، گفت: رسم ما بر این است که مهمان در مسائل و امور کشوری دخالت نمی کند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از فلسطینی ها با معارضان و برخی نیز به خط مقاومت پیوسته و در آخرین نبرد سوریه، ۴۵ فلسطینی به شهادت رسیدند.

ابوشریف با تاکید بر اینکه امکانات و توانمندی فلسطین محدود است، گفت: تلاش ما براین است که فلسطین تمام توانش را فقط برای دفاع از خود به کار گیرد.

وی با اشاره به شرایط کنونی حاکم بر فلسطین، بیان کرد: کرانه باختری کاملا در محاصره رژیم صهیونیستی بوده و تنها ۸ درصد از منطقه الف آن در اختیار فلسطین است.

ابوشریف با بیان اینکه مسلح سازی کرانه باختری کاری دشوار است، گفت: تهیه سلاح نیز در این کرانه دشوار بوده چرا که هزینه زیادی را می طلبد.

وی ادامه داد: در حال حاضر مردم فلسطین برای مسلح سازی از  ابزارهای ساده استفاده کرده و با هر وسیله ای نیز به دفاع از خود می پردازند.

تاکید بر دشمنی با رژیم صهیونیستی

نماینده جنبش جهاداسلامی فلسطین در ایران با اشاره به مجاهدت های امام خمینی(ره) در به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امام راحل تاثیر زیادی بر اسلامی شدن بسیاری از کشور ها داشتند.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) توانست بدون تعصب قومی و مذهبی، اسلام را زنده نگه دارد، افزود: بسیاری از روستاها و شهرهای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به سمت اسلام سوق پیدا کردند.

ابوشریف با اشاره به دیدگاه های امام خمینی(ره) نسبت به جهان اسلام، بیان کرد: وحدت اسلامی و مبارزه با رژیم صهیونیستی یکی از مهم ترین دیدگاه های امام راحل بود.

وی با بیان اینکه خط امام نیز مبارزه با دشمن و رژیم صهیونیستی بود، ادامه داد: هرجریانی که هم اکنون رژیم صهیونیستی را دشمن خود قرار ندهد، از خط امام و مسیر اصلی خارج شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده