ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیانیه‎حزب‎الله‎درسالروزناپدیدشدن‎امام‎‎موسی‎صدر

مهر: حزب الله لبنان به مناسبت سی و هفتمین سالروز ناپدید شدن امام موسی صدر در بیانیه ای تصریح کرد: امام صدر، امام مقاومت بود و پیگیری مسأله ناپدید شدن وی همواره در رأس اولویتهای حزب الله بوده و خواهد بود.

به گزارش العهد، حزب الله لبنان به مناسبت فرارسیدن سی و هفتمین سالروز ناپدید شدن امام موسی صدر بیانیه صادر کرد.

بر اساس این گزارش، در بیانیه حزب الله آمده است:  امام صدر، امام مقاومت بود و پیگیری مسأله ناپدید شدن وی همواره در رأس اولویتهای حزب الله بوده و خواهد بود.

حزب الله در بیانیه خود آورده است: با وجود گذشت ۳۷ سال از جنایت ربودن امام موسی صدر، اما یاد وی همچنان زنده است و جنایتکاران موفق نشدند تا شکوه و شوکت وی را در هم بشکنند.

در این بیانیه همچنین تصریح شده است: ناپدید شدن امام موسی صدر نه تنها موجب ناامیدی و یأس جوانان لبنانی نشد، بلکه عزم پیروان وی در ادامه راهش را دوچندان نمود، تاجایی که فرزندان لبنانی توانستند در سال ۲۰۰۰ جنوب لبنان را آزاد کرده و در سال ۲۰۰۶ دشمن صهیونیستی را در هم بشکنند.

حزب الله در این بیانیه آورده است: جنایتکارانی که امام صدر را ربودند، اکنون به زباله دان تاریخ پیوسته اند، اما این مسأله نمی تواند توجیهی برای مقامات لیبی جهت شانه خالی کردن آنها از هرگونه تلاش برای یافتن امام صدر باشد.

حزب الله در بخش دیگری از بیانیه خود، از سکوت جامعه جهانی و برخی کشورهای منطقه در قبال مسأله ناپدید شدن امام موسی صدر به شدت انتقاد کرد.

در پایان این بیانیه نیز تصریح شده است: راه امام موسی صدر همچنان ادامه خواهد داشت و فرزندان لبنانی از سیره و منش ایشان برای تعامل با خطرهای کنونی از جمله خطر دشمن صهیونیستی بهره مند خواهند شد.

[ منبع این خبر سایت شفاف-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شفاف-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده