ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هدر رفتن ۱۴۰ میلیارد تومان با حقوق سالانه پلیس نامحسوس! شایعه 0498

در این طرح هیچ نیروی جدیدی استخدام نشده و تنها پرسنل کادر ناجا در ساعات غیرموظف خود اقدام به گزارش تخلف می کنندمتن و پاسخ شایعهمتن شایعه

"هفت هزار پلیس نامحسوس که درسته خودشون و بازده کارشون محسوس نیست ولی بودجه ملزومشون!!! خیلی محسوسه. سالی ۱۴۰ میلیارد تومن. یعنی بودجه لازم برای ساخت بیش از دویست مدرسه روستایی البته با بخاری های استاندارد! و دیوارهای آجری!! یا مثلا سرمایه لازم برای ایجاد ۵۰۰۰ شغل پایدار و مولد در سال، یا مثلا هزینه سرپرستی و مراقبتهای بهداشتی درمانی، تغذیه ای، تحصیلی و... ۱۵۰۰۰ کودک خیابانی و مفلوک ایران .میشه باهاش ۱۴۰ مگاوات نیروگاه سوخت گازی ساخت.. و و و.... تو رو خدا حجابتو رعایت کن چون ناپیدا بودن رو و موی شما مهمتر از خیلی چیزا تو این مملکته..."

 

پاسخ شایعه

1. اساس شایعه بر اطلاعات غلط استوار است! در این طرح هیچ نیروی جدیدی اضافه نشده بلکه همان پرسنل کادر پلیس در زمان غیر موظف خود انجام وظیفه می کنند!

2. این افراد جرایم پنج‌گانه مشهود را "صرفا" به مراکز پلیس اطلاع می‌دهند و مواجهه حضوری با مجرمین ندارد!

3. اعضای پلیس نامحسوس از کادر مجرب، آموزش‌دیده و ضابط قضایی هستند که در کنار کارهای روزمره خود و صرفا با ارسال پیامک در سامانه تعریف‌شده درون ‌سازمانی اقدام می‌کنند.

http://yon.ir/7soal

4. بدیهی است امنیت از ارکان ثبات و پیشرفت هر جامعه ای می باشد و هزینه در سایر سرفصلهای یک جامعه بدون وجود امنیت ارزش و فایده ای  نخواهد داشت.


حق جو وحق طلب باشیم

لینک مطلب جهت انتشار:
http://shayeaat.ir/post/571

[ منبع این خبر سایت شایعات می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شایعات منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X