ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کتک خوردن احمدی نژاد توسط آوارگان سوری در مرز ترکیه! شایعه 0494

این کلیپ مربوط به روزهای اخیر نیست و متعلق به هجوم ناموفق به احمدی نژاد در مسجد الحسین مصر در سال ۲۰۱۳ مصر استمتن و پاسخ شایعهمتن شایعه

"کلیپ کتک خوردن احمدی نژاد توسط آوارگان سوری توی مرز ترکیه ..."

 

پاسخ شایعه

1. این کلیپ مربوط به روزهای اخیر نیست، در ترکیه فیلمبرداری نشده و "آوارگان" سوری در آن نیستند! این کلیپ در فوریه ۲۰۱۳ در شبکه های اجتماعی و سایتها منتشر شد!

http://yon.ir/RTcairo

http://yon.ir/YTcairo

2. این ویدئو مربوط به سفر رئیس جمهور سابق کشورمان به مصر جهت شرکت در اجلاس سازمان همکاری اسلامی در ۵ فوریه ۲۰۱۳ است!

3. فرد مهاجم کتک کاری نکرده بلکه صرفا هنگام خروج رئیس جمهور از مسجدالحسین، قصد پرتاب لنگه کفشی را داشت که به یکی از محافظان برخورد کرد و فورا بازداشت شد!

4. مهاجم آواره نبوده بلکه از معارضان دولت سوریه بود که در مصر حضور داشته است.

http://yon.ir/AIcairo

5. از نظر منطقی نیز دلیلی برای حضور ایشان در مرز ترکیه و در میان آوارگان سوری، در زمانی که مسئولیت اجرایی ندارند وجود ندارد!


حق جو وحق طلب باشیم

لینک مطلب جهت انتشار:
http://shayeaat.ir/post/567

[ منبع این خبر سایت شایعات می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شایعات منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده