ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پلمپ خانه مهرداد اولادی بازیکن فوتبال برای تحقیقات قضایی شایعه 0491

پلمپ خانه مهرداد اولادی و دستگیری همراهان او هنگام مراجعه به بیمارستان صحت ندارد و توسط مقامات قضایی تکذیب شد.متن و پاسخ شایعهمتن شایعه

" امروز به دستور مقامات قضایی، منزل مرحوم مهرداد اولادی پلمپ شد. مقامات قضایی با نصب برگه‌ای روی درب منزل مرحوم مهرداد اولادی، تا اطلاع ثانوی منزل او را پلمپ کردند. در ادامه می‌توانید تصویر این برگه را مشاهده کنید. ... هنگام مراجعه مهرداد اولادی به بیمارستان دو خانم نیز او را همراهی می کردند که هر دو نفر به عنوان مظنون بازداشت شدند"

 

پاسخ شایعه

1. مهرداد اولادی بازیکن تیم ملوان بندانزلی، بعد از ظهر سه شنبه 31 فروردین 95 در بیمارستان شهدای تجریش تهران در اثر ایست قلبی و پس از تلاش نافرجام پزشکان برای احیای وی، درگذشت.

http://yon.ir/FowtOwladi

2. پیکر او بر اساس اعلام نظر مسئولان بیمارستان با عارضه ایست قلبی به بیمارستان آورده شده و برای کشف علت ایست قلبی، جسد مرحوم برای کالبد شکافی به پزشکی قانونی منتقل شده است.

3. قاضی مطلع از پرونده احتمال خودکشی اولادی را منتفی دانست و به عدم اقدام برای بررسی فوت وی از این بعد اشاره کرد.

4. پلمپ منزل اولادی توسط مقامات قضایی صحت ندارد.

5. همچنین سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ دستگیری شخص یا اشخاصی را در این خصوص تکذیب نمود

http://yon.ir/KezbOwladi


حق جو وحق طلب باشیم

لینک مطلب جهت انتشار:
http://shayeaat.ir/post/564

[ منبع این خبر سایت شایعات می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شایعات منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده