ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رقص دختر بدپوشش مقابل کعبه! شایعه 0488

این ویدئو جعلی است و با مونتاژ دو قطعه ویدئوی متفاوت تولید شده است!متن و پاسخ شایعهمتن شایعه

"بی احترامی به کعبه دختری نیمه برهنه جلوی کعبه می رقصه و کسی کاریش نداره !!!!"

 

پاسخ شایعه

1. این ویدئو جعلی است و محصول مونتاژ دو قطعه فیلم جداگانه بر روی هم می باشد! 

2. رد این کلیپ بدون ارائه دلایل فنی نیز میسر است! کافیست به زوار حاضر در فیلم دقت کنیم که هیچ توجه یا واکنشی به این قسمت از تصویر ندارند و نکته خلاف انتظاری را نمی بینند!

3. در صورت وقوع چنین بی حرمتی آشکاری، بازخورد آن در جهان اسلام یقینا فراتر از ارسال یک کلیپ در شبکه های اجتماعی بود!

4. ویدئوی زمینه کلیپ مربوط به حج عمره یک انیماتور پاکستانی مقیم دبی به نام Naseer Haider Siddiqui، در سال ۲۰۱۳ است که در ۲۹ مارس ۲۰۱۳ آن را در یوتیوب منتشر کرده است.

http://yon.ir/FootageORG

5. روش ساخت چنین ویدئوهایی "Chroma Key" نام دارد که در آن سوژه مقابل پرده سبز فیلمبرداری می شود و سپس به وسیله نرم افزارهای تدوین بخش های سبز رنگ ویدیو با تصویر زمینه دیگری جایگزین می شود!

http://yon.ir/ChromaKey

6. ویدئوی فرد رقصنده نیز از سری ویدئوهای آماده و ساخته شده با تکنیک پرده سبز است که جهت تولید ویدئوهای مونتاژی در دسترس عموم قرار دارد! از درج لینک ویدئوی اصلی با پرده سبز معذوریم اما تصاویری از آن در لینک زیر قابل مشاهده است:

http://shayeaat.ir/extrapage/dancer


حق جو وحق طلب باشیم

لینک مطلب جهت انتشار:
http://shayeaat.ir/post/561

[ منبع این خبر سایت شایعات می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شایعات منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده