ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انصارالله توطئه سقوط «صنعا» را خنثی کرد

«علی رشید الزیدی»، یکی از فرماندهان نظامی جنبش انصار الله یمن تصریح کرد که عربستان سعودی توطئه‌ای برای سقوط صنعا تدارک دیده بود که جنبش انصار الله آن را خنثی کرد.
 
الزیدی افزود: عربستان سعودی نقشه به قتل رساندن تعدادی از فرماندهان ارتش یمن و متزلزل کردن امنیت صنعا و فراهم کردن زمینه کودتا از سوی شبه نظامیان وابسته به هادی و گشودن مرزهای زمینی به روی نظامیان سعودی را کشیده بود.
 
این فرمانده میدانی انصار الله خاطر نشان کرد: قرار بود، عوامل و مجریان این توطئه تروریست‌ها و مزدوران سعودی و شبه نظامیان هادی و «محمد ناصر احمد»، وزیر جنگ هادی باشند.
 
از جهت دیگر، یک منبع امنیتی وابسته به ارتش یمن و کمیته‌های مردمی این کشور تاکید کرد که توطئه‌ای سعودی – اسرائیلی مورد حمایت حزب اصلاح یمن درحال تدارک برای یمن است.
 
این منبع امنیتی یمنی افزود: درحال حاضر رسانه‌های وابسته به این حزب این توطئه را در میان اقشاری از جامعه که از بیداری و آگاهی کمتری برخوردار هستند، اشاعه و ترویج می‌کنند.
 
منبع مذکور گفت: هدف این توطئه ایجاد شکاف بین انصار الله و کنگره ملی و ایجاد جنگ و اختلاف بین دو طرف برای تضعیف آنهاست تا بتوانند، آنچه را که از طریق جنگ در یمن محقق کنند، از طریق فتنه انگیزی بدست آورند.
 
به همین منظور این منبع امنیتی یمنی خواستار انتشار این خبر و اطلاع رسانی آن به همه اقشار و طیف‌های جامعه یمن شد و در این خصوص تاکید کرد که انصار الله و نیروهای امنیتی و ارتش یمن همه در یک جبهه در کنار هم قرار دارند و اجازه فتنه انگیزی و نفاق میان خویش را نمی‌دهند.

منبع: فارس

[ منبع این خبر سایت شفاف-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شفاف-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده