ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آخرین اخبار از فروش واحدهای اقساطی انبوه سازان

با وجود ابلاغ تضمین پرداخت اقساط واحدهای مسكن انبوه سازان به شعب بانك مسكن، تاكنون هیچ قراردادی در شعب این بانك منعقد نشده است. بخش اقتصاد تبیان مسکن

مدیر طرح و برنامه بانك مسكن گفت: با وجود ابلاغ تضمین پرداخت اقساط واحدهای مسكن انبوه سازان به شعب بانك مسكن، تاكنون هیچ قراردادی در شعب این بانك منعقد نشده است.
محمدحسن مرادی افزود: طرح فروش اقساطی واحدهای مسكن انبوه سازان اول اردیبهشت ماه جاری به تمام شعب بانك مسكن مراكز استان ها و هفت شعبه منتخب در تهران ابلاغ شده است و بانك مسكن آمادگی كامل اجرایی كردن این طرح را دارد.
وی گفت: بر اساس این طرح بانك مسكن تا یك میلیارد و 500 میلیون ریال( 150 میلیون تومان) پرداخت اقساط واحدهای مسكن انبوه سازان را توسط خریداران تضمین می كند.

قرار است بانك مسكن برای تكمیل واحدهای مسكن مهر در مجموع 555 هزار و 384 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت كند

مرادی با بیان اینكه بانك مسكن همواره با استفاده از رژیم پس انداز و افتتاح حساب های ذیربط به دنبال رونق بازار مسكن است، گفت: به همین منظور بانك مسكن طرح های زیادی را به اجرا گذاشته تا با پرداخت تسهیلات به متقاضیان شاهد رونق خرید و فروش مسكن در بازار باشیم. این مقام مسئول در بانك مسكن با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی بانك مسكن به پروژه مسكن مهر گفت: قرار است بانك مسكن برای تكمیل واحدهای مسكن مهر در مجموع 555 هزار و 384 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت كند.
به گفته مدیر طرح و برنامه بانك مسكن، تاكنون این بانك 450 هزار میلیارد ریال به واحدهای مسكن مهر تسهیلات پرداخت كرده و مقرر است 100 هزار میلیارد ریال نیز از محل اقساط وصولی واحدهای مسكن مهر به این پروژه پرداخت شود.
پیش از این نادر قاسمی مدیركل اعتبارات بانك مسكن با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی این بانك به پروژه های مسكن مهر گفته بود، بانك مسكن در این پروژه پرداخت تسهیلات به دو میلیون و 570 هزار واحد مسكن مهر را عهده دار شد كه تاكنون یك میلیون و 691 هزار واحد آن به مرحله فروش اقساطی رسیده است.


منبع:ایرنا

[ منبع این خبر سایت تبیان-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده