ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گاف نخست وزیر انگلستان با میکروفن روشن

نخست وزیر انگلستان بدون آنکه متوجه روشن بودن میکروفن باشد در حضور ملکه بریتانیا، کشورهای نیجریه و افغانستان را کشورهایی فوق العاده فاسد خواند.

نخست وزیر انگلستان

نخست وزیر انگلستان پیش از برگزاری نشست مبارزه با فساد در کابینه دولت به ملکه انگلستان گفت کشورهای افعانستان و نیجریه که شدیدا فاسد هستند، در این نشست حضور دارند.در ادامه وی نام نیجریه و افغانستان را آورد و این دو کشور را فاسدترین کشورهای جهان نامید. در پی این گاف نخست وزیر انگلستان؛ اسقف اعظم انگلیس سعی در سرپوش گذاشتن بر این اشتباه کرد و گفت که این رئیس جمهور خاص، فاسد نیست.سفارت افغانستان در پاسخ به اظهارات کامرون گفت «غنی رئیس جمهور افغانستان و دولت وی از زمانی که در قدرت بوده‌اند، اقداماتی اساسی برای مبارزه با فساد انجام دادند.»

مبارزه با فساد درکنار مسایل امنیتی، در اولویت دولت وحدت ملی است بنابراین خطاب دولت به این شیوه، نامنصفانه است.»یک سخنگوی رئیس جمهور نیجریه هم ضمن اشاره به اقدامات خوب رئیس جمهور گفت که چشم جهان به اتفاقاتی است که در آنجا روی می‌دهد و نخست وزیر انگلستان هم باید به این مسایل توجه داشته باشد.این اولین بار نیست که نخست وزیر انگلستان بدون توجه به روشن بودن میکروفن اظهارات شرم‌آوری بیان کرده است.

فارس

 مطالب مرتبط:

شیطنت های دختر نخست وزیر انگلیس + تصاویر

نخست وزیر انگلیس و همسرش در حال پختن استیک و پای+عکس

فرزند تازه متولد شده نخست وزیر بریتانیا (عکس)

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نیک صالحی-اخبار منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده