ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مجوز 84 دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو شد

روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری گفت: رعایت نكردن قوانین و مقررات سازمان هواپیمایی كشوری موجب لغو مجوز 84 دفتر خدمات مسافرت هوایی در سال گذشته شد. بخش اقتصاد تبیان هواپیما

رضا جعفرزاده اظهار داشت: وظایف و نوع عملكرد دفاتر خدمات مسافرت هوایی از نظر ارتباط مستقیم با مردم بسیار حساس و خدمات شایسته این بخش و سرویس دهی به مردم بویژه در ایام پیك پروازی بسیار پراهمیت است.
وی با اشاره به لغو مجوز 84 دفتر خدمات مسافرت هوایی در سال گذشته، تصریح كرد: تمدید نكردن ضمانت نامه، توجه نكردن به اخطارهای سازمان هواپیمایی كشوری و عدم احراز شرایط راه اندازی پس از مدت تعیین شده، از جمله دلایل تعلیق تعدادی از این دفاتر بوده است.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری افزود: سال گذشته بازرسی های مستمر و موردی كارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شركت های هواپیمایی و موسسه های هوانوردی از دفاتر خدمات مسافرت هوایی تهران و شهرستان ها، منجر به تعلیق 321 دفتر خدمات مسافرت هوایی در سطح كشور شد.
به گفته این مقام مسئول، در این موارد نیز حضور نداشتن مدیرعامل و مدیرفنی، تغییر مكان بدون تایید سازمان هواپیمایی كشوری، گرانفروشی به مسافران و صدور بلیت. No record (بدون اختصاص صندلی) از جمله موارد تعلیق این دفاتر بوده است
سازمان هواپیمایی كشوری در 11 ماهه سال 1393 نیز تعداد 102 مجوز دفتر خدمات مسافرت هوایی را به حالت تعلیق در آورده بود.


منبع: ایرنا

[ منبع این خبر سایت تبیان-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده