ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ایرانسل درباره نامه منتشر شده از مکاتباتش با رگولاتوری در زمینه ترابردپذیری توضیح داد

ایرانسل اپراتور دوم ارتباطی به توضیح درباره نامه منتشر شده از مکاتبات این شرکت با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پرداخت و محتوای آن را به هیچ عنوان مترادف با عدم آمادگی ایرانسل برای اجرای طرح ترابردپذیری ندانست.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، ایرانسل به خبر منتشر شده با عنوان "ایرانسل دقیقه 90 از طرح ملی ترابردپذیری شماره‌ها عقب نشست" واکنش نشان داد.

اپراتور دوم ارتباطی در توضیحات ارائه شده آورده است:

1. به گواهی مذاکرات جلسات مشترک متعدد کارشناسی این پروژه ملی در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ایرانسل آماده‌ترین اپراتور برای اجرای طرح ترابردپذیری است و در حال حاضر از آمادگی کامل برای اجرای این طرح برخوردار است.

2. اعلام می‌دارد که نامه منتشر شده در خبر فوق، یکی از مکاتبات اداری ایرانسل با سازمان تنظیم مقررات در راستای پیش‌برد طرح ترابردپذیری شماره تلفن همراه و مذاکره درباره جزئیات آن است و مباحث مطرح شده در این نامه با هدف پیشگیری از بروز مشکل و مخاطره برای مشترکان در زمان انتقال از اپراتور فرستنده به اپراتور پذیرا عنوان شده است و به هیچ عنوان به معنای عدم آمادگی ایرانسل نیست.

3. امید است به زودی با اجرای این طرح پس از سال‌ها ممانعت، میزان آمادگی همه اپراتورها و بازیگران این عرصه در عمل به اثبات برسد.

به گزارش تسنیم، خبر منتشر شده درباره عدم آمادگی این اپراتور برای اجرای ترابردپذیری در تاریخ 27 اردیبهشت، مبتنی بر نامه خود این اپراتور به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بود که به شرح زیر است:

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده