ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازدید وزیر ارتباطات از منطقه 15 پستی و ثبت نام جهت دریافت کارت ملی هوشمند

بازدید وزیر ارتباطات از منطقه 15 پستی و ثبت نام جهت دریافت کارت ملی هوشمند فناوری اطلاعات > فناوری اطلاعات و ارتباطات - دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در منطقه 15 پستی تهران از این منطقه پستی و قسمت های مختلف بازدید کرد و در برای انجام مراحل ثبت نام "کارت ملی هوشمند" در این منطقه اقدام کرد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در منطقه 15 پستی تهران از این منطقه پستی و قسمت های مختلف بازدید کرد.

در این بازدید دکتر واعظی در ابتدای ورود به قسمت ثبت نام کارت ملی هوشمند رفت و پس از طی مراحل ثبت نام و تشکیل پرونده جهت کارت ملی هوشمند به بازدید از دیگر قسمت های این منطقه پستی کرد.

دکتر واعظی در بازدید از قسمت های مختلف این منطقه پستی ابتدا به بخش "پست لجستیک" رفت و در ادامه از اداره "پست پیشتاز" بازدید کرد؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین با همکاران پستی دیدار کرد و آن ها نیز مشکلات خود را با دکتر واعظی در جریان گذاشتند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع کارکنان این منطقه پستی از زحمات آن ها قدردانی کرد و افزود: امیدواریم با ایجاد خدمات جدید در پست شاهد بکارگیری و تغییر وضعیت همکاران در شرکت پست باشیم.

وی همچنین در پاسخ به نگرانی آن ها نسبت به جایگزینی نیروهای جدید اعلام کرد: هرگاه که خدمات جدید اضافه شود به طور یقین در آن قسمت الویت با همکاران با سابقه و فعلی پست خواهد بود و جای هیچ نگرانی برای همکاران وجود ندارد.

دکتر واعظی در پایان با بیان اینکه پست می تواند خدمات خود را نسبت به سال گذشته افزایش دهد تأکید کرد: حضور بخش خصوصی در پست تأثیر مثبت گذاشته است و باید از پتانسیل بخش خصوصی نسبت به گذشته بیشتر استفاده کرد.

 

5656

 

کلید واژه ها: محمود واعظی - شرکت پست - وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-فناوری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-فناوری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده