آموزش مهارت آموزی بیش از چهار هزار مددجوی کمیته امداد سمنان در سال گذشته

به گزارش دریافتی روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل کمیته امداد استان سمنان ، محمد بلوچی، هدف از ارایه این آموزش ها را حرفه آموزی ، ارتقا سطح آگاهی‌ علمی ، مهارت فنی‌ و ‌حرفه‌ای مددجویان اعلام کرد و افزود : از این تعداد مددجویان آموزش دیده سه هزار و 366 نفر را زن و 975 نفر بودند.
وی اعتبار هزینه شده برای حرفه آموزی مددجویان این نهاد در سال گذشته را بیش از پنج میلیارد و 340 میلیون ریال ذکر و اضافه کرد : سرانه هزینه شده سال گذشته به ازای هر مددجو در آموزش های برگزارشده، یک میلیون و 230 هزار ریال برآورد شد.
وی با بیان این که کمیته امداد به متقاضیان، متناسب با توانمندی های فردی، مشاوره حرفه آموزی می دهد، یادآور شد: آموزش های حرفه آموزی در حوزه های کشاورزی، دامپروری، فعالیت های صنعتی و معدنی، شیلات، صنایع دستی و خدمات برگزار شده است.
بلوچی آموزش گام اول ایجاد فرصت های شغلی و توانمندسازی خانواده های کمیته امداد برشمرد و گفت: اعتبار هزینه شده در بخش های مهارت آموزی بلند مدت، پایدارسازی و توسعه، کارآفرینی و حرفه آموزی از منابع مالی دولتی، امدادی و کمک های مردمی تهیه شده است.
بیش از 10 هزار نفر زیر پوشش اداره کل کمیته امداد استان سمنان هستند.
7342/6026/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آموزش مهارت آموزی بیش از چهار هزار مددجوی کمیته امداد سمنان در سال گذشته» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X