ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لعنت به جنگ ، لعنت به گلوله

لعنت به جنگ ، لعنت به گلوله وبلاگ > عشوندی، فرهاد - خان طومان جایی در شهر حلب محلی شد برای پاتک تکفیری ها به جوانان برومندی که پای اعتقادات شان آسمانی شدند.

 

از صبح هر چند لحظه یکبار تصاویری از یکی شان را کانال های خبری می گذارند. بچه هایی که تصاویرشان نشان می دهد هم سن و سال های خودم هستند. بچه های لشکر 25 کربلا. لشکری که در سال های جنگ تحمیلی شهدایی چون حاج حسین بصیر داشته و البته مقداد نجف نژاد هم داشته است. لشکری که می گفتند لشکر «تک» بوده. بچه های شجاعی که استفاده می شدند برای خط شکن بودن.

هنوز یادم مانده کلاس پنجم که بودیم ، معلم مان که خودش یکی از رزمندگان همین لشکر بود ، گاهی در میان حرف هایش از این چیزها برای مان تعریف می کرد. از اینکه بچه های شمال ژنتیکی جان می دهند برای پیشروی . چون کلا عادت به کارهای صبورانه ندارند. عادت به برداشت سریع دارند. سخت کوش هستند اما نوع زراعت شان هم که برنج است خیلی نیاز به صبوری ندارد و سریع به بار می نشیند.آنها عجول هستند . برای همین در جنگ هم وقتی قراربه زدن به خط می شد ، اول از همه لشکر 25 کربلا پیش قدم می شد. ما اهل ماندن حفظ معبر نبودیم. باید می زدیم و پیش می رفتیم. بچه های کویری را می گذاشتند برای حفظ مناطق آزاد شده و ما مدام در حال تک زدن بودیم. خدا بیامرز خیلی عمرش به دنیا نبود. همان سال ها یک لخته خون لعنتی قلب مهربانش را از کار وا داشت و رفت پیش بسیاری از همرزمان شهیدش .

چند هفته قبل بود دوست خوبم علی جوادی را دیدم که حس و حال عجیی داشت. در اتاقش را بست و شروع به حرف زدن کرد. گفت بچه های قدیم لشکر زنگ زدند. گفت سال ها بود از هیچ کدام شان خبر نداشته. گفت بچه های لشکر 25 قصد رفتن دارند.مقصد سوریه بود و هدف دفاع از حرم. عمو نصیر عکاس دوست داشتنی مان، دیگر یادگار سال های جنگ مان بود که تماس مشابهی از همرزمان سابقش داشت و داشت دلش پر می کشید که برود.

نمی دانم آن دو از وقتی خبر شهادت دسته گل های لشکرشان را شنیدند چه حالی دارند اما از صبح دیروز که عکس هر کدام شان را تک به تک در این کانال های تلگرامی می بینم ، مخم سوت می کشد. اینکه باز بچه های لشکر زده بودند به خط . زده بودند برای پاک کردن معبر ی در خان طومان حلب یعنی در نزدیکی های حرم .عملیات به قیمت 13 جوان رعنای شان تمام شده . 13 شهید در یک شب  این البته جدا از شهدای لبنانی عملیات است. شاید تلخ ترین شب از آغاز جنگ داخلی در سوریه تا امروز برای رزمندگان ایرانی . آنها پای اعتقادشان به بالاترین رویای شان رسیده اند.به فیض شهادت اما اشک های بچه های قد و نیم قدشان که در آغوش مادران شان منتشر می شود ،هر دل سنگی را هم آتش می زند.

 لعنت به جنگ ؛ لعنت به تکفیری ، لعنت به گلوله.

 

 

کلید واژه ها: گروه های تکفیری - سوریه -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-وبلاگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-وبلاگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده