ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نمایش بی‌برنامگی در سازمان‌فضایی‌ایران

به گزارش گرداب، سازمان فضایی ایران از اواخر دولت دهم و در ادامه نیز از ابتدای دولت یازدهم بدون برنامه و نقشه راه زمان را سپری می‌کند.

این سازمان در دولت قبل از وزارت ارتباطات منفک و به نهاد ریاست جمهوری ملحق شد که وزیر ارتباطات دولت یازدهم اولین تلاش خود را معطوف به بازپس‌گیری این سازمان کرد و موفق هم شد.

گذران زمان با بی‌برنامگی در سازمان فضایی در حالی است که وزیر ارتباطات دولت روحانی نیز از ابتدای ورود به وزارتخانه از تدوین نقشه راه 10 ساله دوم این سازمان صحبت و بر آن تاکید می‌کند.

با این وضعیت در حالیکه سازمان فضایی حتی به گفته مسئولان این دولت در دستیابی به اهداف تعیین شده موفق نبوده در برنامه‌های اقتصاد مقاومتی دو ماموریت پرتاب ماهواره نیز بر عهده این سازمان گذاشته شده است.

مسئولان دولتی بر این باورند که عدم توجه کافی دولت قبل به این مقوله باعث عقب‌ماندگی سازمان فضایی شده است.

اما اخیراً این سازمان برنامه‌ای را برای بازدید سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از مرکز فضایی البرز ترتیب داد و از رسانه‌ها برای پوشش این دیدار دعوت کرد که این برنامه بنا به دلایلی لغو شد.

اما جالب اینکه مجموعه روابط عمومی این وزارتخانه که یک بار زحمت اطلاع رسانی پیامکی دعوت را کشیده بودند دیگر نتوانستند حتی زحمت پیامک جدید لغو برنامه را متحمل شوند و هیچ اطلاع رسانی درباره لغو این رویداد نشده است.

موضوعات این چنینی نشان می‌دهد این مجموعه حتی در لایه‌های پایین سازمانی تا چه حد به حال خود رها شده و در برابر عملکرد سازمان هیچ نگاهی متوجه آنها نیست.

[ منبع این خبر سایت گرداب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت گرداب-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده