عزم مخابرات به ارائه برنامه توسعه ای

به گزارش گرداب، برات قنبری گفت: تلاش می شود با ارائه برنامه های توسعه ای و برآورد هزینه و درآمد، یک پیشنهاد مناسب برای تعیین تعرفه به سازمان رگولاتوری ارسال شود تا مبنای تصمیم گیری ها قرار گیرد.

وی تعیین تعرفه ها را یک وظیفه ای حاکمیتی دانست و گفت: تلاش داریم در دوره جدید مدیریتی شرکت مخابرات گزارش کارشناسانه تهیه کرده و به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال شود تا براساس این گزارش ها تعرفه مناسب را مشخص کند.

قنبری با بیان اینکه تغییر تعرفه ها یک فرایند مشخصی است خاطرنشان کرد: باید در هیات مدیره جدید به یک جمع بندی برسیم و برنامه های لازم را تدوین کرده و سپس منتظر اعلام نتیجه از سوی سازمان رگولاتوری باشیم.

رئیس هیات مدیره جدید شرکت مخابرات ایران سیاست تازه این شرکت را نگاه به آینده و فراموشی گذشته عنوان کرد و گفت: تنها از گذشته درس خواهیم آموخت.

[ منبع این خبر سایت گرداب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عزم مخابرات به ارائه برنامه توسعه ای» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت گرداب-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X