ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چرا خانه زیدان را خراب کردند؟ + تصاویر

تخریب خانه کودکی زیدان

همسایگان قدیمی و جدید خانه کودکی ستاره فوتبال زین الدین زیدان دورساختمان تجمع کرده بودند تا تخریب آن را ببینند.دلیل اصلی تخریب خانه زیدان ادامه پروژه نیمه کاری خیابان اصلی مارسی بود .

سیاری از مردم شهر مارسی بر این باور بودند که منزل دوران کودکی زیدان می تواند به یک موزه زیبای فوتبال به نام زیدان و البته به یکی از مراکز گردشگری این شهر تبدیل شود اما شهردار مارسی چنین اعتقادی نداشت و البته این خانه قدیمی هم ظرفیت تبدیل شدن به یک فضای گردشگری را دارا نبود.

در نهایت این منزل مسکونی تخریب شد تا هم پروژه خیابان اصلی شهر نیمه کاره نمانده باشد و هم به جای این سختمان سیمانی و قدیمی، آپارتمان تازه ای با کمی فاصله نسبت به زمین قبلی ساخته شود.

زیدان ، خانه زیدان خراب شد ، خانه زیدان

خانه کودکی زیدان ، خانه زیدان ، خانه کودکی زیدان

تخریب خانه کودکی زیدانزیدان ، خانه قدیمی زیدان خراب شد

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نمناک منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده